Wpis z mikrobloga

#czytajzwykopem #ebook #fantastyka #postapokaliptycznapolska #postapokalipsa #ksiazki #krancowo

Czołem Mirki i Mirabelki :)
Nie jestem specem od udzielania się w internecie, nawet wykop w większości tylko przeglądam.
Za to nigdy nie brakowało mi wyobraźni! Dzięki temu udało mi się napisać pewną postapokaliptyczną historie, której akcja rozgrywa się w granicach Polski. Nie jest to klon Metra, S.T.A.L.K.E.R.A, czy jakiegoś innego oczytanego do bólu uniwersum.
Do kanonu literatury nigdy się z moją historią nie wpiszę, ale nawet tu na wykopie udało mi się znaleźć kilka osób, którym moja pseudo- twórczość przypadła do gustu. No i dzięki wsparciu niewielkiej społeczności, która utworzyła się dookoła stworzonego przeze mnie świata, udało mi się nawet wydać pierwszą część książki na papierze.

Nie próbuję bawić się w darmową reklamę, żeby zarobić miliony monet na kliknięciach z wykopu( ͡° ͜ʖ ͡°), ale ponieważ zostało mi jeszcze parę miesięcy wykupionej domeny pomyślałem, że fajnie byłoby znaleźć jeszcze kilku czytelników, których komentarze mógłbym poczytać i otrzeć trochę piwnicznych łez małym sukcesem :p

Dlatego, jeżeli ktoś ma parę minut życia, które chce poświecić na lekturę, serdecznie zapraszam.

Tekst dostępny jest za darmo i bez reklam na:

https://www.krancowo-postapokaliptycznaopowiescinternetowa.com/

Na stronie dostępny jest również darmowy e-book.
Dvarfen - #czytajzwykopem #ebook #fantastyka #postapokaliptycznapolska #postapokalips...

źródło: comment_1664742998tXAZPqlwLV7JbN8n5fZ7tm.jpg

Pobierz
  • 6
@Dvarfen: #krancowo znamy od dawna
dużo tego nie ma, ale przeglądałeś waść kiedykolwiek tag? ( )

Udało się nawet wyprosić ebooka ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

szkoda tylko że piszesz o tym w niedzielę tak późno, gdy oglądalność tego całego wyklopu najmniejsza by zdobyć jakąś większą autiencję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dibhala: Tag? XD Dobra tak szczerze, to jestem tak bolesnym lurkerem, że nawet nie czytam artykułów. Przeważnie tytuł i pierwsze trzy komentarze :P Na mikrobloga to chyba zaglądałem przez dwa dni, więc nie muszę chyba odpowiadać :D
A o większą audiencje nawet nie próbuje się starać, główna nie pomogła to i pojedynczy wpis też nie wiele zmieni :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dvarfen: Cześć, jestem właśnie na etapie pierwszych stron 3 części, i powiem Ci że to prostu złoto ta książka napisana przez Ciebie. Ciężko oderwać się od czytania, 100% mój klimat. Na Twój wpis trafiłem tutaj zupełnie przypadkowo, Zrób jakiś wpis na główną niech to trafi do szerszej grupy ludzi. Można kupić papierowa wersję książki? Chciałbym jakoś wesprzeć Twoja twórczość, za super spędzony czas przy lekturze. Pozdrawiam
@jac76: Hej!
Nie przesadzałbym z tym złotem, bo złoto którego nie chce kupić żaden jubiler raczej wartości nie ma :P
Niemniej ja się zawsze cieszę, gdy komuś nowemu spodoba się Krańcowo. Na głównej wykopu już raz byłem, wstawiony zresztą przez bialy100k, drugi raz się wpychać to byłby grzech :P
Co do książki, to nie prowadzę sprzedaży, ale chętnie wyśle egzemplarz za pokrycie kosztów kuriera/paczkomatu :)