Wpis z mikrobloga

@ItsGrN: hola hola, nie można łączyc walki o prawa człowieka z lgbtqwerty bo z tego co pamiętam to ostatnio już się zabierali za normalizowanie seksu ze zwierzętami.

Co nie zmienia faktu, że chrzest powinien odbywać się po osiągnięciu pełnoletności, a sama religia wykluczona ze szkół i zamieniona na etykę lub inną naukę o prawach obywatelskich i relacjach międzyludzkich.
Małżeństwo to jest przywilej.


@vrim: to musisz jak najszybciej opuścić Unię Europejską bo tutaj to jest traktowane jako podstawowe prawo każdego człowieka.

https://fra.europa.eu/pl/eu-charter/article/9-prawo-do-zawarcia-malzenstwa-i-prawo-do-zalozenia-rodziny

a że sobie konserwatyści uznali że jednak osób homoseksualnych nie dotyczy to już jest całkowicie osobne robienie #!$%@? z logiki.

to jest wierutne kłamstwo


@Przyjaciel_Rodziny: powyżej masz bardzo prosty przykład odmawiania osobom homoseksualnym prawa jakie posiadają osoby heteroseksualne.

Jeszcze mi wyjaśnij co bycie gejem/lesbijką ma wspólnego z
Jeszcze mi wyjaśnij co bycie gejem/lesbijką ma wspólnego z "systemem wierzeń"?


@Morf: Może bycie gejem lub lesbijką nic.

Za to jeżeli ktoś twierdzi, że jest trans i wymaga ode mnie, żebym zwracał się do niego za pomocą preferowanych zaimków, które nie mają nic wspólnego z biologicznym stanem rzeczy, to jest to sytuacja analogiczna do wymuszania na ateistach modlitwy.

W jednym i drugim wypadku jedna grupa zmusza drugą do uznania tego, w
Nie mam nic przeciwko temu, że 50-letni facet nagle uzna, że chce nosić makijaż i sukienkę. Ale nie będę się do niego zwracał per "pani" bo mam niezbywalne prawo nie robić z siebie idioty.


@lab_rat: Ale jak sukienka jest czarna i koleś życzy sobie żeby zwracać się do niego per "Ojcze" to nagle jest wszystko w porządku? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirkobIog:

z tego co pamiętam to ostatnio już się zabierali za normalizowanie seksu ze zwierzętami.

Gdzie tak było? W Krakowie, w Białymstoku? Z tego co kojarzę to najbliżej nas w rozsądnie konserwatywnej Rosji można robić legalnie takie rzeczy.