Wpis z mikrobloga

Wiele wykopków wychodzi z jakiegoś błędnego założenia, że w latach 90 była patologia, bieda itd i za każdym razem kiedy powiem im że tak nie było to od razu banda pelikanów papra mi że się nie znam, że nie żyłem w tamtych czasach, tymczasem żyłem w tamtych czasach i rodzina też nie narzekała. Wtedy była najniższa przestępczość, najwyższa była za komuny i jest teraz. Aż pozbierałem wszystkie stare gazety i moje zapiski z różnych lat i stworzyłem statystykę przestępczości lat 90, 00 i obecnych - to jest prawdziwa statystyka przestępstw/biedy/dobrobytu ,a nie tam jakieś dane od zmanipulowanych mediów i ludzi #lata90 #lata00 #przestepczosc #statystyka #statystyki #ekonomia #bieda #bekazwykopkow #imigranci
ANTYPOLAND - Wiele wykopków wychodzi z jakiegoś błędnego założenia, że w latach 90 by...

źródło: comment_1664810418ZIQcKnCzKWQzu7ZTgMB87z.jpg

Pobierz
  • 15
@JcL: ja to na początek bym poprosił:

- o legendę wykresu
- rok 1990 i 2016 są na tym samym poziomie, ale słupki mają różne kolory
- dlaczego wzrost w latach 1999-2006 jest dużo szybszy niż np. w latach 2007-2012, ale jedno jest zielone, drugie żółte
- w jaki sposób zbadano, że dostęp do internetu prowadzi do wzrostu kradzieży w sklepach
- oraz oczywiście o dowody, że Tusk jest odpowiedzialny za