Wpis z mikrobloga

@Kwasny_konfident, @ecco:

Zepsuliście żelki! ()
Miałem ostatnio żelkoodwyk, ale pękłem, zamówiłem (nawet bez kuponu)... no i właśnie otworzyłem paczkę z ośmioma kubkami: już nie są mięciutkie jak kiedyś, tylko muszę je żuć swoją czterdziestoletnią szczeną jak krowa trawę. Gdybym chciał mieć takie żelki, to bym se poszedł do pierwszego lepszego sklepu z żelkami ()
Jedynie borówkowe pozostały jako tako mięciutkie, ale i smak wydaje mi się inny.
Anyżki już nie są białe, żelkojajka również twarde, co do wuja tu się stao? Bo wyższe ceny jeszcze rozumiem.

#zelki #gusto #gorzkiezale
  • 4
@UciekajKur__Stad: dajże numer zamówienia, ale to ciekawe co piszesz, bo nie magazynujemy za dużo towaru i wszystko trafia mięciutkie do pudełek. Może wcześniej miałeś jednak wytrenowaną szczękę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ecco
Nie chcę nic od Was wydębiać, zjem to co przyszło ()
Tak jak wspomniałem - jakiś czas już nie zamawiałem żelków. Może zmieniły się Wam przepisy i zdążyliście o tym zapomnieć. Dawno temu gdzieś przewinęła mi się opinia, gdzie ktoś narzekał, że Wasze żele są za miękkie, nie takie jak typowe misie haribo - cóż, ja właśnie wolałem mięciutkie. Nie są może super mega twarde, ale na
@UciekajKur__Stad: nieeee, żelki mogą stać się twardsze, gdy zostaną spakowane później niż powinny. Żelki przed spakowaniem leżakują i jeżeli pakowanie się przedłuża, dostają za dużo powietrza, to transformują się w haribo. To taki trick, gdy ktoś narzeka, że są za miękkie, można łatwo utwardzić żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale dziwnym dla mnie jest, że w Twoim zamówieniu przeważały twarde żelki. Puszczę to bliżej produkcji i