Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem, czego mogła się spodziewać Monika. Od początku było wiadome, że z Grzesiem łączy ją układ i on otwarcie mówił, że jak się pojawi ktoś interesujący, to będzie chciał spróbować.

Meanwhile Monika nie robiła nic, żeby znaleźć alternatywę, a teraz robi pikachu_face.jpg
No może robiła delikatne podchody pod Mikołaja, który jej się podoba, ale po pierwsze był zajęty, a po drugie jest po prostu durny jak but i niestabilny.

Pomijam, że większość uczestników to raczej mentalnie proste chlopki roztropki i zwracają głównie uwagę na wygląd. Pod tym względem w sumie Monika prezentuje się najgorzej ze swoją specyficzną urodą, a na dodatek jest dla nich jak ta parę lat starsza córka sąsiadki, która świetnie się uczy i mama stawia ci ją za wzór do naśladowania. Nie wiem, po co się pchała do tego programu.

#hotelparadise
  • 15
@Haniah3: ale jakie ustawki? Czy to nie było tak, że Wentyl poszedł do Magdy, żeby dogadać zamienienie się parami, a tuż po tym nowe dziewczyny przemieszały pary? Jaki Wentyl miał na to wpływ? Żaden.

Chciał zrobić to w taki sposób, żeby Monika miała zabezpieczoną parę. Najpierw poszedł się dowiedzieć, czy Magda wyraża na to zgodę.
@camelinthejungle: Wg mnie ok byłoby, żeby wykazał się kumpelską lojalnością, poszedł najpierw do Moniki powiedział, że Magda mu się podoba i będzie podbijał. Tak umówił się wcześniej z Moniką. A on najpierw powiedział lasce, której na dobrą sprawę nawet dobrze nie zna, ulepił jakiś plan zamiany par, w którym Monika znowu została potraktowana przedmiotowo, bo może to z nią powinien najpierw przedyskutować czy chce być w parze z Markiem. W sumie
@camelinthejungle: ale Monika jest bardzo ładna - w porównaniu do takiej hugoliny czy Magdy której kwrowie rzęsy zasłaniają pół twarzy. Jedynie kozę angelika gdzieś tam dorównywać chociaż jej uroda jedyni tak bardzo pospolita. Ładna ale nijaka- taka Hanka z m jak miłość. Myśle Monika jest typem kobiety której faceci się po prostu boja bo ma większe jaja od nich wszystkich razem wziętych.
@Amikamamy: Ale ile minęło od rozmowy z Magdą do mieszania w parach? A ile czasu pozostawało do rajskiego? Można by się go czepiać, gdyby zrobił to tuż przed rajskim, ale tak naprawdę nie było nawet możliwości zweryfikowania, jak ostatecznie by się zachował.
@leemealitie: faceci teraz czują się bezpieczni od kilku tygodni więc na lozaku jakby boku patrzą na starania dziewczyn. Założę się ze kiedy to oni będą odpadać będą znow kręcić konspirę. Do tego czasu za sprawą czy to konkurencji czy nowej osoby, która dostanie prawo namieszania Wentyl może być w niepewnej sytuacji, (rozdzielą go z Madzią czy ona odpadnie)i stawiam na to że znów się uaktywni to jakim jest kombinatorem. Fakt Monię
@camelinthejungle: Mam na myśli bardziej te roszady, rozkminy, ustawki na początku programu kiedy miał odpaść konkretnie Adam. Ta ich ówczesna paczka obiecała sobie że będą się razem w miarę możliwości bronili przed odpadnięciem. Teraz faceci sa bezpieczni i Wentyl zapomniał, chyba że to była solidarność plemników i kiedy znow facet bedzie odpadał pozostali chłopacy się zmobilizują żeby go ratować....ale to cały czas pozostanie dla mnie teges
@camelinthejungle: wiesz szczerze nie wiem ile minęło dokładnie ,bo też nie ma gwarancji jak montują, ale patrząc na Live wychodzi z rozmowy że mają dzień-dwa do rajskiego
tak czy owak zarówno Wentyl jak i Monia mają prawo zmienić sobie parę,ok, ale jak ustalili powiedzą sobie o tych roszadach wcześnie i omówią z sobą,
a tu wyszło że gdyby nie widzieli inni co się zadziało i Marek nie podszedł do Wnetyla pytając