Wpis z mikrobloga

Wróciłam!

Dzięki Mirki i Mirabelki za wsparcie, super że na tak wieeeeeelu z Was można liczyć! ()

Dzisiaj już się nie będę rozpisywać, jutro jadę zabrać z lecznicy tą ślicznotkę i zawieźć ją do domu (najlepiej ❤️). W weekend trafił nam się kociak z podejrzeniem toksoplazmozy i szczenior wyrzucony w lesie, zgłoszony nam przez patrol policji. Szykuje mi się jutro trochę bieganiny więc na spokojnie Wam coś skrobnę po południu

#ziemniakizostaw #pieszkotem
Pobierz
źródło: comment_1664993090cxoyUlgeZFC88RUDIRyUvW.jpg
  • 20
zgłoszony nam przez patrol policji


@chixi: ależ to jest słabe, że służby państwowe informują Was o takich sprawach zamiast to załatwić jak trzeba. Są instytucje, są procedury to lepiej zadzwonić Was i się bujajcie z tym po godzinach w wolontariacie.,
@luk04330: No tylko że w tej gminie procedury są tylko w godzinach pracy urzędu od poniedziałku do piątku 7-15. O konieczności zmiany tej sytuacji urząd był informowany wielokrotnie, na różne sposoby, od lekarzy Wet zaczynajac a na mieszkańcach kończąc. No ale po co coś zmieniać skoro wiadomo że jak się nas postawi pod ścianą to się tym zajmiemy. Tu zawsze mam gigantyczny zgrzyt bo ngosy nie są po to żeby wyręczać
@luk04330: Chcemy 25k na przyszły rok na kastracje i opiekę nad kotami wolnożyjącymi (bo to tez ich obowiązek, który my realizujemy na koszt darczyńców w tym roku) czekam na odpowiedź choć się domyślam jaka będzie XD oni mają z nami ciężki orzech do zgryzienia bo z jednej strony wiedza że muszą i to ich obowiązek itd. Z drugiej strony radni gminy wiejsko-małomiasteczkowej średnio są chętni do takich działań (guzik mnie to
@luk04330: luz, jeszcze trochę pociągnę. Szczególnie ze ostatnio w zaprzyjaźnionej klinice kawałek dalej stwierdzili ze wolnożyjące koty są do ogarnięcia. U nich trwało 3 lata ale się udało opanować sytuację. Jest to jakieś światełko w tunelu :)