Wpis z mikrobloga

@jadezagranice: Co gratulujesz? Już conajmniej od wczoraj jest tym spamowane. I to jeden post za drugim. To tak jakbym wszedł na WP i ktoś nie umiejący posługiwać się blockerem reklam, zaczął nagle wrzucać screeny wszystkich reklam w komentarze.
@Szuwar: to grzecznie poproś o pomoc, ale nie wstawiania tego gówna podaż kolejny po kimś, albo kontynuuj cudzy wątek.

Masz: AdGuard Pro (wersja płatna, kontrolująca ruch sieciowy w całym telefonie), wersja darmowa i tylko do Safari, nextDNS (nie wymaga instalacji, kontrolujesz z poziomu strony internetowej, możesz po rejestracji na stronie pobrać tylko profil ustawień, albo samemu wprowadzić nr. DNS; tylko wybierz odpowiednie filtry na stronie).
@Szuwar: Nie jest normalne. W pełni się zgadzam. Ale tak dziś wyglada nasz piękny internet. Najlepszy protest przeciwko temu to blocker reklam. Polecam zainstalować. Dokąd są zyski, to będą to robić.
@mikau: To niech sobie pisze pod tym samym wątkiem. Ile można to samo gówno wrzucać? Może już napisz po prostu, ale musi być wrzucamy duży obrazek/reklama i to jeden post pod drugim? Nie będę udawał, że to #!$%@?ące, bo to spam i będę jako spam zgłaszał.

O netykiecie słyszałeś?

Robicie tym którzy nie widza tego syfu, to co robią wam właściciele strony. Naucz się blokować reklamy i nie rób przykrości nimi
@Korda: czy ja narzekam na reklamy? Czy ja piszę że mi się wyświetlą? Jak nie podoba Ci się co wrzucają użytkownicy to zmień portal gościu, to nie forum elektrody że ty coś z netykietą wyjeżdżasz xd
Nie każdy ma obowiązek siedzieć tu 24/7 i czytać co było wrzucone a co nie gościu xd to mikroblog a nie forum elektrody jesczze raz. Weź leki i się uspokój
@mikau: Żeby tu trzeba było 24h siedzieć. Wystarczy mniej jak pare minut, chyba ze ślepy jesteś, bo ja widzę jedno pod drugim to samo gówno. Będę sobie tam gdzie chce. A to mieści się w netykiecie tego portalu i będę zgłaszał jako spam.