Wpis z mikrobloga

To się w głowie nie mieści.

Imigrant zawisł na naszym wspaniałym płocie granicznym a patrolujący strażnicy graniczni mają z niego bekę i dehumanizują.

Pomijam, że gdyby spadł a nie zsunął się to by złamał kark. Na ich oczach. Nie zrobili nic by mu pomóc.

Nieważne co kto sądzi o imigrantach. Podstawowym prawem człowieka jest zakaz tortur i poniżania.

https://twitter.com/czabanpiotr/status/1578088489257779200?s=46&t=gjZgV0zwL7lEUnvEu5E0Yw

#muremzamundurem, huh?

#imigranci #bekazpisu #polityka #bialorus
  • 33
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: To prawda, ja nie jestem zdziwiony. Widać to zresztą po rechocie wykopków pod kadrem z tego filmiku gdy jeszcze nie wyszło na jaw zachowanie strażników.

Bardziej mnie zastanawia jak tacy ludzie mogą być przyjmowani do służb? Po co robić jakieś testy psychologiczne w takim razie. Przecież to jest zachowanie którego wstydzilo 99 na 100 osób.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Dodatkowo: zdjęcie tego człowieka z dehumanizujący podpisem zamieszcza wspaniały patriotyczny portal Podlaskie24.PL. Jest szeroko szerowane, również na wykopie i wszyscy mają świetną zabawę z człowieka, któremu grozi śmierć.

Oczywiście @Moderacja ma to w nosie. Bo sceny drastyczne to nie jest człowiek wiszący na drucie żyletkowym, to mogą sobie oglądać dzieci, sceny drastyczne to jest widok karabinu.
  • Odpowiedz
Tak się podchodzi do przestępców i najeźdców


@Parmenides69: A Rosjanie tak sobie podchodzą do nazistów i banderowców. Grunt to znaleźć odpowiednia nazwę, wtedy już z człowiekiem można zrobić wszystko.
  • Odpowiedz
@Parmenides69: Najeźdźców? Masz jakieś informacje, że ten człowiek chciał przejac jakieś terytorium albo władzę w Polece? Bo chyba nie uzywalbys słów których znaczenia nie rozumiesz, prawda?

Co do przestępców to nie masz racji - jeśli przestępca nie zagraża zdrowiu i życiu innych to robi się wszystko żeby go uratować a następnie SĄD decyduje o jego karze. Żadna służba w Polsce nie jest prawnie upoważniona do samosądu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 129
Podstawowym prawem człowieka jest zakaz tortur i poniżania.


@pawelczixd: Ale to nasi pogranicznicy wrzucili go na płot?
Czy jak włożę gwóźdź do gniazdka to mogę oskarżyć elektrownię o torturowanie mnie?
  • Odpowiedz
  • 10
@instalacja: czy jeśli będziesz miał wypadek autem i ktoś wezwie karetkę a ta przyjedzie i będzie się z ciebie nabijała stojąc z boku że hehe dobrze ci tak bo przekroczyłeś prędkośc to będzie ok?
  • Odpowiedz
@pawelczixd: a wystarczylo jak czlowiek stawic sie na przejsciu granicznym z dokumentami i poprosic o azyl, jesli jest sie faktycznym uchodzca to zostalby on udzielony, jesli jest sie imigrantem to trzeba spelnic inne okreslone warunki ale tez jest do zdobycia, ale nie, trzeba #!$%@? jakies małpie szopki probujac wlezc "oknem", majac w #!$%@? jakiekolwiek prawo danego kraju juz na wstepie, "bo tak".

No biedny panmurzyn, kompletnie mi go nie zal, tak
  • Odpowiedz
Jest szeroko szerowane, również na wykopie i wszyscy mają świetną zabawę z człowieka, któremu grozi śmierć.


@Andreth: Ale on tam sam wszedł - na 4 metrowy płot z drutem kolczastym i żyletkami. Sam na siebie sprowadził zagrożenie.

A ty stosujesz narrrację jakby go tam sami pogranicznicy wrzucili przy akompaniamencie śmiechu i ogólnie dobrej zabawy.

Co broniło temu typowi udanie się na przejście w Kuźnicy i przekroczenie granicy bez narażania się na
  • Odpowiedz
@pawelczixd: @Andreth: Słusznie piszecie o dehumanizacji, ale czy nie jest trochę za późno, skoro od pół roku tutaj dehumanizuje się Rosjan a każde nagranie z ich śmiercią lub zwłokami budzi powszechną radość. Rosjanie łamią międzynarodowe prawo wchodząc na teren Ukrainy, gdzie nikt ich nie chce a migranci łamią międzynarodowe prawo wchodząc na terytorium Polski, gdzie nikt ich nie chce, więc powody dehumanizacji wydają mi się dość podobne. Albo walczymy z
  • Odpowiedz
@wstreczyciel: jaka #!$%@? dehumanizacja? Czy on tam wisi do teraz? Wam zrobić zdjęcie i pokazać co się odwala na granicy to za mało, teraz płacz, że to polska strona się nad nim znęca? Takiego odwracania kota ogonem to tylko po was się można spodziewać, ha tfu na was.
  • Odpowiedz