Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: ja się męczyłem z synem koleżanki mojej starej.
Typowy uczeń z czerwonym paskiem, na studiach stypendium, jakieś konkursy blablabla.
A czemu ja się tak nie uczę? Słabe oceny dlaczego nie możesz jak XXX?

Tak potrafił się odnaleźć że robi w woju. Nie mówię że to źle. Możesz mieć dobre oceny i dyplomy ale rynek pracy ciebie zje i automatycznie wyrzyga. Uznał po paru razach że ma to w dupie i
  • Odpowiedz
@OBAFGKM: jak byłem w wieku gimnazjalnym kilkanaście lat temu miałem jakiś pierwszy komputer i telefon nokia 3210 na którym tylko snake chodził z racji tego iż mieszkałem na małej wsi każdy mój dzień wyglądał tak:
  • Odpowiedz
@Marcussimus: rano autobus do szkoły nieważne czy zajęcia miałem od 9 czy później autobus był jeden na 8 rano. Każdy dzień zostawałem po zajęcia to na trening z piłki, to z lekkoatletyki, to kółko naukowe z matmy, to z innego przedmiotu potem z chłopakami graliśmy w kosza albo piłkę nożną i wracałem do domu codziennie ostatnim autobusem do mojej wioski o 20 i szczerze wspaniałe wspominam takie życie, codzienne spotykanie się
  • Odpowiedz
@OBAFGKM: nie możesz go cipo zapisać po prostu do jakiejś szkoły artystycznej, muzycznej prywatnej (więc angielski z native'em) i wtedy po lekcjach zostanie tylko karate. A tak to w szkole się męczy, po szkole się męczy... 'czemu mój syn do mnie nie dzwoni ja tyle w niego inwestowałam'
  • Odpowiedz
Może byłoby lepiej pokazać dziecku co może mi się przydać w przyszłości a niech sam wybierze i pomagać mu w tym wybranym celu żeby miał z tego jakieś korzyści ?


@Holololo: nie wszystko w życiu musi przynosić korzyści i się opłacać. Są rzeczy które można robić dla przyjemności
  • Odpowiedz
Moja mama wiecznie mi pokazywała takiego "kornelka", chłop miał właśnie chyba jeden dzień w tygodniu. W zasadzie od rana do wieczora #!$%@? to korki to zajęcia i tak dalej i tak dalej.

I skończyło się tym że gość się zrobił dziwakiem i creepem, a ja też #!$%@? osiągnąłem mimo grania w piłkę z kolegami

Nie ma reguły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiersiowkaPelnaZiol: Życie potrafi pisać piękne scenariusze.
  • Odpowiedz