Wpis z mikrobloga

@kieronsky: Mówię to z perspektywy osoby, która ograła całą serię, więc bierz na to poprawkę. Generalnie trylogia, imo, miała fajniejszy klimat, taki ponury ì ciężki. Czwórka i piątka, mimo wszystko łagodniejsze się wydają.
Zmiana klimatu była potrzebna, ale to raczej ze względu, że ile można to samo.
Trylogia jest generalnie grywalna na nowej generacji. Jedynka dostała remake na 8geny (nie wiem czy akurat remake jestem w stanie polecić, bo w remake
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zwanek: remake 1 jest trochę bardziej kolorowy mniej szarości użyli i grafika jest bardziej przystępna niż oryginał. Judgment akurat się zgodzę z tym że jest nudny ale ta część robiło PCF które było świeżo po wydaniu Bulletstorm które nie pyklo. Dla mnie najlepsza była 3 przeszedłem na każdym możliwym poziomie trudności.
@kieronsky: Akurat jestem na „świeżo” z gearsami i ograłem ultimate, 4 i kończę 5. Co do długości to 5 najdłuższa bo sporo ponad 10h, pozostałe w granicach 7h. W graniu jedna część po drugiej to może być to lekko nużące przy dłuższej sesji. I w 5 masz ładne widoczki.
@woda_saguaro: ja grałem po kolei zaczynając jeszcze na 360, fajnie jak w każdej kolejne części dodawano jakieś postacie, jakieś bronie, bardziej epickie pojedynki z bosami, nowy rodzaj wrogów, lokacje itp. Nawet ta cześć Judgement była ciekawa. Czwórka OK, ale 5 chciałem jak najszybciej skończyć, zapomnieć i nie wracać (strasznie działał mi na nerwy ten niby otwarty świat wciśnięty do tej gry).