Wpis z mikrobloga

@natanyaach: Oglądałem jakiś vlog od gościa co montuje Frizowi, w tym Genzie to jest patologia, komputery się co chwilę wywalają, jakaś babka musi zrobić akcept i nikt inny, pliki mają tylko na jednym z kilku komputerów, jak coś #!$%@? (a wychodziło że zawsze jest jakiś problem) przerzucają to dyskami przenośnymi XDD zamiast w jakimś NASie i mieć komputer tylko do renderowania, ja nie wiem jakim cudem oni są w stanie produkować
@Artrix: Też mnie to właśnie zastanawia dlaczego oni nie maja jakichś NASów z macierzami na trzymanie tych plików. Nie dość, ze to dużo wygodniejsze, to jeszcze bezpieczniejszy przy raidzie. Dziwne, ze przy takich budżetach się nie szarpnęli, to nie jest aż tak duża kasa a przydałaby się przy wszystkich projektach
@ArekJ: Jedyne co mi przychodzi na myśl to że nikt ich nie prowadzi jeżeli chodzi o sprzęt, ale czemu nie zagadają do jakiegoś morele czy xkoma żeby jakiś technologiczny gość im pomógł to nie wiem
Też mnie to właśnie zastanawia dlaczego oni nie maja jakichś NASów z macierzami na trzymanie tych plików.


@ArekJ: macierz to oni powinni mieć do renderowania zamiast robić to na zwykłych kompach, przy ich skali to nawet farmę renderującą opartą na sensownych serwerach powinni mieć