Wpis z mikrobloga

#googledrive #googleone #vlc #android
cześć. mam do wydania kaskę za ankiety google, wpadłem na pomysl, zeby zrobic sobie "serwer z filmami" - tylko teraz pytanie czy da się to zrobić tak jak myślę.
wykupuje google one (czy tam google drive), wrzucam tam filmy i chciałbym, żeby VLC na tablecie z androidem wyłapywało ten dysk google jako likalizację sieciową, z której mogę odtwarzać filmy. da się to tak ogarnąć?
i pytanie numer 2 - jeśli będę miał wykupiony pakiet 100gb, zapełnie go np. do 50gb i później nie opłacę kolejnego miesiąca to dane z dysku są usuwane czy mam jakiś czas na wykupienie kolejnego pakietu i przechowywanie nadal tych samych danych?
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RobiS: od tego jest np Plex(jeśli nie chcesz stawiać swojego serwera mozesz kupić Plex share).
Debridy + odtwarzacz (np stremio z wtyczkami)
Plex share


@archi3: a czy ten plex share wykupuje się przez sklep play czy przez zewnętrzny system płatności? zależy mi, żeby cokolwiek w miarę pożytecznego zrobić z tą kasą za ankiety xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek2555: da się, problem w tym, że na telefonie nie gram, filmy są w trochę odjechanych cenach a znowu jakichś użytecznych apek, które faktycznie do czegoś by mi się przydały to nie mogę znaleźć xD