Wpis z mikrobloga

@MirkoSyrko: Brat foci 5d mark2 i wyciąga z tego ogrom ale jaka to wielka krowa to masakra, pewnie gdyby nie miał obiektywów pod to, to by szukał czegoś mniejszego bo podpytywał o moje soniaczki E ;)
@SerTrapistow: @Pan_Slon: niektóre lustrzanki to wciąż dobre aparaty, ale no ten użytkownik tu mocno zaprzecza jakoby miał nadchodzić koniec lustrzanek, a no niestety już nadszedł. Nowych luster nie ma, obiektywów pod lustra też już prawie nie produkują. Został tylko rynek wtórny. Ja osobiście uważam, że przejście na bezlusterkowce to była najlepsza decyzja ever
@SerTrapistow: w tej chwili (jeśli budżet nie gra roli) sens lustrzanek to chyba już tylko dla tych co cały dzień leżą gdzieś w buszu i czekają na TĘ JEDYNĄ OKAZJĘ żeby cyknąć jakiegośtam ptaszka czy innego gryzonia - OVF nic prądu nie żre.
@MirkoSyrko: Jak dla mnie tego typu gadanie jest śmieszne. To tak jakby zachwalać strzelanie z łuku bloczkowego bo nie trzeba tyle siły jak się trzyma napiętą cięciwę a łuk tradycyjny jest stary i do tego trzeba trzymać cięciwę cały czas napiętą z większą siłą. Tradycjonaliści w tym względzie wybiorą lustrzanki i nic ich nie przekona. Jak się dobrze pozna swój aparat to fotografowanie można opanować do perfekcji. I co z tego