Wpis z mikrobloga

Wyborcza za 4 złote miesięcznie nie daje dostępu m.in. do serwisów lokalnych. Rok temu za złotówkę miesięcznie było wszystko z bieżących tekstów. Nie oceniam, być może pójdzie za tym wzrost jakości tych treści. Jeśli tak, no to ok, jeśli nie znienią się lokalne wydania gdzie np. łódzkie przez dwa dni otwierało kiedyś spotkanie autorskie ks. Lemańskiego na które przyszło 40 osób nikt nikomu nic nie zrobił, wszyscy jedogłośnie przytaknęli że w Polsce raczkuje faszyzm, no to będą się z tego paywalla musieli wycofać. Czloqiek czuje sie oszukany, subskrybujesz "premium" dostajesz kronikę #prasa #lodz #gazetawyborcza #wyborcza #paywall
  • 5
@Poludnik20: 3. „Łodzianie wybrani na ławników Sądu Najwyższego. Kim są i jaki mają cel?” (jeszcze jako taki, chociaż bezpłatnie też można to znaleźć – no ale już jakiś konkret)
4. „Koparka śpi do 11.45, potem robi niewiele. Podglądam, jak idzie remont placu Wolności” (– czyli jęki stęki na remonty ulic)
5. „Jerzy Jarniewicz, laureat nagrody Nike: Całe życie tu mieszkałem. Mieszkałem i kochałem. W Łodzi jest zbawienny luz” (informacja goólnopolska plus