Wpis z mikrobloga

  • 2
@smutny_login
Ja głównie poznaję w realu. I wiem że to jest z dupy informacja dla ludzi którzy mieszkają poza dużym miastem albo którzy mają problem z wychodzeniem do ludzi.
Duża część znajomych unika tindera i innych aplikacji ze względu na obsceniczne wiadomości które dostają.
Chociaż znam pary które poznały się na tinderze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smutny_login: no nie wiem, jako prawie 22 nie chciałabym być zmatchowana z 30+ xd jak używałam tindera jako 18 czy 19 latka to 24 latkowie już mi staro wyglądali, nie chciałam ani tatusia ani chłopa, który emocjonalnie zatrzymał się na 18 latach
  • Odpowiedz
no nie wiem, jako prawie 22 nie chciałabym być zmatchowana z 30+


@voliereen:

może już być problemem dla normalnej dziewczyny


@Zakretka21:

ej no, jak miałem 22lvl to

słuchaj anon laski lubią starszych i ogarniętych, trzeba się najpierw czegoś dorobić bo inaczej jesteś niewidzialny, takie życie

ja advice 31lvl

ale słuchaj anon NORMALNA RÓŻOWA to sobie bierze max 3 lata starszego także iks de przegrywie xDDDD
  • Odpowiedz
@smutny_login: trochę starszych to nie problem, ale starszych ok 10 lat to już może wskazywać na jakieś zaburzenia albo chęć wyzysku.

I tak jak ludzie pisali wiele dziewczyn koło 30 nie ma dzieci, więc może spróbuj w swoim przedziale wiekowym (albo chociaż bliżej niego xD).

Zresztą może warto też samemu coś pomyśleć, a nie tylko ślepo słuchać rad innych (szczególnie z wykopu).
  • Odpowiedz
@smutny_login 1) nie ma co patrzeć na wiek tylko etapy życia. Jak sie oboje uczycie, oboje pracujecie itd to jest w porządku. Problemy z komunikacją pojawiają sie jak Ciebie szef wkurza a ona sie martwi tróją z gegry. 2) wiele kobiet nie chce,nie planuje sie rozmnazac, albo sie z tym za bardzo nie spieszy
  • Odpowiedz