Wpis z mikrobloga

Hej. Czy ktos ma jakies przecieki odnosnie par po hotelu? Bo z tego co widze to chyba jedybie dawid z anastazja badz monika. Miko moze z angela ale chyba wczesniej był z Hanią tylko im nie wyszlo i chyba mają napietą sytuacje... niby sie lubią a jednak on nawet slowa zadnego o jej odpadnieciu nie dal na story alekze chyba nic dla niego nie znaczy. A i czy ktos ma info ondnoscie powrotow ?? Hania chyba wroci bo jak kiedys miala liva z mokolajem mowili o ko kurecji z wiedzy ktorej sie obawiali
#hotelparadise
  • 8
@Pikus38: oglądałam ostatnio live z Dawidem i anastazja , to mówili coś ,że są jakieś pary po hotelu i że możemy być zaskoczeni ...
Jeśli chodzi o Mikołaja wątpię ,że jest z Andzelika , natomiast w relacji udostępnił odejście Hanki pisząc , że będzie ich barkowalo , czy coś takiego nie pamiętam do końca już.

A Hanka na moje na bank wróci .
@Nutella85: o to wiedzisz nawet nie wiem bo nie widziałem tego że coś wstawil. Ale smiac mi sie chce bo tak sie chce od Hani odciąć że lajkuje jej zdjecia a jak wychodzu hejt na nia to usuwa lajka heheh dzieciak....
@Nutella85: ale też wydaje mi sie że jak wroci to bedzie z kims innym w parze niz z mikim a mili bedxie z monika caly czas...patrz a ja sądzilem że ten ostatni grzesek co wejdzie to z monika jest... nie wiem czemu ale cos mi sie wydaje źe hania bedzie z davem w parze bo chlopak monco bronił ją w intetnecie chyba jako jedyny mial jaja