Wpis z mikrobloga

Ależ to High i Fame jest zawistne jak nie lubią calego zarzadu prime itd. to robia tak tylko zeby wszystko utrudnic blokuja wszystko i wszystkich daja pozwy, pisma, piszą do tego jozwiaka pod postami na twitterze, wielka federacja ktora nie widzi zadnej konkurencji podobno (ja nie widze tez) a robi tak pod gore ze wszystkim xdd
#famemma
  • 5
@mariowtetrisie: Jóźwiak miał wielomilionowy biznes jeszcze w czasach gdy Bombel był znany głównie z komentowania Rapatusów i zapładniania kurzego jajka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że Fame samo się spłakało wielokrotnie publicznie, że KSW ich chce zniszczyć w zarodku (bo wybijają się i promują na patologii itp) a teraz robią to samo innym jak tylko jest okazja. Wtedy Fame bronił m.in. Miras którego chwilę później w podzięce
@bestia_z_czarnowa: Fen to biznes wielomilionowy? To pewnie dlatego kazdy lepszy ucieka do KSW. Same farmazony masz w tym wpisie. Miras dostal bana za cos innego, a potem i tak dostal unban. FAME sie nie splakalo ze KSW chce ich zniszczyc, tylko KSW nieoficjalnie chcialo zakazac uzywania nazwy MMA dlatego pewnie ich gale od dawan nazywaja sie FAME.
@RafDan: W październiku będzie FEN42, są w stanie finansować średnio opłacalne Prime - to co, na oparach jadą? Dobrze wiem za co dostał bana Miras (nachalne reklamowanie swoich sponsorów) i co w związku z tym, nie napisałeś niczego czego nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bestia_z_czarnowa: Bo na PRIME ktoś kupuje PPV, a jakie PPV sprzedaje FEN? xD

No to widzisz, nie pisz że FAME zbanowało Mirasa w podzięce za bronienie ich, tylko za to że złamał zasady/umowę. Farmazeuszu Manipulatorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)