Wpis z mikrobloga

@roo-bin: Dla większości standardowych schodów kąt nachylenia schodów waha się pomiędzy 30 a 45 stopni. Schody ewakuacyjne mają kąt około 30-35 stopni, natomiast schody przemysłowe charakteryzują się nachyleniem w zakresie od 40 do 70
  • Odpowiedz
@jaxon: : Całkowicie się z Tobą zgadzam - ja tam widziałbym jedynie schody spiralne ale są dużo droższe. Jak zobaczyłem ten bieg na projekcie i doszukałem się liczb to parsknąłem śmiechem. I stąd ta zagadka.
  • Odpowiedz
@roo-bin: to mogą być ciekawe dayli jak Gapcio będzie wpadał na budowę. Ciekawe czy będzie walił Cambodie z ekipą budowlana. Z drugiej strony coś tam kiedyś koloryzował że robił sam cegły w tym oldhousie więc dziwne że sam nie stawia tego domu. Ot kolejny zawód Gapcia do kolorowego cv.
  • Odpowiedz
@darth_invader: Architekt pewnie nie dał ciała - być może nie chciał się wychylać bo gapcio "jest biały i wie lepiej". W teorii da radę wejść i zejść po takich schodach ale w życiu codziennym to będzie mordęga (poza paskudnym kątem biegu niezbyt komfortowa jest także szerokość).

Nie wiem z czego to wynika, że chata siostry Tharong i projekt gapcia są na planie nieciekawego prostokąta.
  • Odpowiedz