Wpis z mikrobloga

@Aokx
@Siejczan-kebabianu
Najlepsze jest to, że to wcale nie jest powiedziane, że to nie działa i że ta wartość tonzly wynik dla marvela. To jedna produkcja której nie lubią zatwardziali fajni Marvela w tym jakieś berry i w ogóle fritinkerzy. To 37%to mogą być same kobiety, a o to chodzi.
Kiedyś my oglądaliśmy na Fox kids Spidermana i kleszcza, a one odlotowe agentki, a w późniejszym życiu one oglądały filmy np z
@Aokx: to jest taki typowy Marvel o który wykopki się zesraly. Równie dobrze mogliście się zesrać o inne seriale, jakieś iron many na kiju, jednak nie, zesranie następuje wtedy, gdy mowa o filmach w których kobieta gra główną rolę (Marvel, teraz she Hulk) albo czarni (Pantera) xD
w których kobieta gra główną rolę (Marvel, teraz she Hulk)


@Wink: Nie ma nic złego w tym, że kobieta gra główną rolę jak np. Rodzie Smoka i tysiącach innych seriali i filmów, ale jak kobieta co chwilę wspomina, że jest silną, niezależną kobietą i walczy z patriarchatem to jest zwyczajnie męczące. Wykop nie zrobił takich niskich ocen na świecie. Nie oglądałeś, jeśli zakładasz, że zła ocena bierze się niczego.
@Aokx: to Shehulk to nie jest jakieś tragiczne - da się obejrzeć i odmóżdżyć. Ten serial jest prawie tak niewinny jak "Dobre miejsce".

Dwa pierwsze odcinki mega-feministyczne, ale potem jest lepiej (albo człowiek się przyzwyczaja xD)
@Aokx: Oglądam, tak jak ktoś wyżej wspomniał to taki odmóżdżacz. Traktuję to w ramach ciekawostki i serialu-spojlera, który tylnymi drzwiami wprowadza nowe postacie do MCU oraz zapowiada różne wydarzenia. Jakbym miał poważnie traktować ten serial to faktycznie nie jest zbyt dobry.
zesranie następuje wtedy, gdy mowa o filmach w których kobieta gra główną rolę (Marvel, teraz she Hulk) albo czarni (Pantera) xD


@Wink: Jakiś czas temu brałem lekcje z Creative writing (na zachodzie - będę pisał w polingliszu, bo nie chce mi się z rana szukać zamienników). Babka co chwilę mówiła jak ważna jest różnorodność i żebyśmy nie pisali tylko o białych, męskich bohaterach. No ok.

Na kolejnych zajęciach gadała, że jak
To wtedy taka rola prowokuje review bombing


@johny-kalesonny: Też jest taka możliwość jak na początku w przypadku serialu Rings of Power ( ostatecznie jest słaby, ale z innych powodów). Zaś te dwa konkretne zasłużenie dostały niskie oceny, ewentualnie jak ktoś ma 13-16 lat jeszcze może się podobać.
@djtartini1: Rings of Power jest raczej OK, dobrze się bawię. She Hulk nie oglądam, bo niecierpię superbohaterstwa. Ale powód dlaczego te dwa seriale mają niskie oceny wśród społeczności jest raczej oczywisty - zresztą, wystarczy zobaczyć jakie recenzje przeważają. Zwykle to 1/10, zwykłe review bombing.
Na kolejnych zajęciach gadała, że jak się nie należy do jakiejś wspólnoty to ciężko napisać dobrze coś co godnie reprezentuje "community" XD. No więc pytam jak jako biały hetero facet mam pisać inne postaci, nie z mojego "community"?


@Urajah:

Powinno sie ich jeszcze nakrecic na szukanie i aktywna walke z innymi przejawami cultural appropriation, jak np ludzie bez korzeni latynoskich czy wloskich robiacy pizze/ taco ( ͡° ͜ʖ ͡