Wpis z mikrobloga

@policjantpeel miałeś szczęście, że nie trafiła na stertę tych niedostarczonych z powodu focha w listopadzie. Mnie, jak utknęła 17 października w oddziale to do teraz już się gdzieś marynuje razem z tysiącami innych przesyłek. Jedynie zielony pasek z napisem: przesyłka została przekazana do finalnego operatora doręczającego się pojawił i gdzieś wcięło.
@policjantpeel już dostałem zwrot prawie 8 miesięcy temu. Aktualnie dostawa spóźnia się już 8 miesiąc. W październiku Aliexpress wywaliło już z Świat Przesyłek z obsługi tych przesyłek i mnie dochodzą wszystkie normalnie i nie są już przetrzymywane. Nadawane zwykłym listem na umowie z Pocztą Polską są od razu, gdy trafią do Polski.
@policjantpeel Aliexpress po kilku latach się zaczęło budzić dopiero, kiedy zginęły już miliony przesyłek, zamiast od razu ich wywalić po tych cyrkach. W tym roku jeszcze przekazywali firmie przesyłki automatowe. Oczywiście częstym widokiem była pusta skrytka i status jej odebrania. Problemy z odzyskaniem pieniędzy przez to były, bo rzekomo zamówienie odebrane.