Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kazach_z_Almaty ale przecież to nadal działa. Tylko zamiast sąsiada podstaw do wyboru kolegów/rodzinę/dupeczki/randomow na ulicy.
Jak słucham tego jak ludzie rozmawiają o kupnie samochodów to wygląda na to że najważniejsze jest żeby wyglądał drogo i głośno buczał. Żeby się pokazać. Typowe przedłużanie penisa.
Pokazówka zawsze w modzie.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: a był za 29 koła. Jprdl. Tyle warta teraz złotówka.
Pierwsza generacja dustera zaczynała się od 29900 w podstawie. To wszystko idzie w złym kierunku.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: cennik to nic, przejdź się do salonu to nawet ci nie zamówią, bo nie, może jakiś ochłap z placu zaproponują całkiem odmienny od tego co byś chciał.
  • Odpowiedz
@kobiaszu:golas jest za 68

@kobiaszu: za 80 k masz medium version z silnikiem 100KM LPG + lakier metalic pomarńczowy i alufelgi i klima. I tak whoooj bo ze 2 miechy temu było 76 , przed wojną 65 a w zeszłym roku 56k pln.
Jak Wejdzie Next Gen Dustera to bedzie startowac z 90k pln. Powiększa go aby o 10 cm.
  • Odpowiedz
@kobiaszu w szczycie pandemii (wrzesień 2021) byłem na kupnie auta. Nowa skoda, toyota itd to byl rok czekania z nie wiadomo jaka ostatecznie ceną i wyposażeniem. Wyczaiłem w salonie Lexusa 4 letnią megane 5 z super wyposażeniem. 62 tys. Piękne auto, sprzedawca sie dziwil skad to znalazłem, jeszcze na otomoto nie było. Jezdzi sie tym bosko.
  • Odpowiedz