Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Lardor: @Scybulko: Bo to jest samochód , który ma w miarę tanio jeździć i zbyt często się nie psuć a nie budzić zazdrość sąsiada.

@r4do5:

No tak, Polak nie kupuje auta bo mu się podoba, bo lubi markę, bo jest wygodne, bo faje mu frajdę z jazdy. Polak kupuje auto by innych piekła dupa xD

Skończcie już z taką gadka, po miastach jeździ od uja drogich aut. Samochód za
  • Odpowiedz
Ale #!$%@? xD miałem dustera, nówkę z salonu z 2017 r. i dosyć miło wspominam ten samochod. Wymiary bagażnika pokrywają się z rzeczywistością a nie jak w tusconie, że na papierze 515L a w rzeczywistości dwa kartony mleka 1L więcej niż w daczce wciśniesz. Przez 4 lata nic się nie zepsuło, wymienili tylko wahacz na gwarancji. Silnik 1.6 słaby ale po mieście i raz na jakiś czas na trasę dał radę. Wtedy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wygryw_z_wyboru: meh nudzą mnie nudne auta życie jest za krótkie by jeździć nudnym gniotem
@Lardor:

Też tak uważam. Dla mnie auto nie jest tylko środkiem transportu z punktu a do punktu b, ja po prostu lubię auta i lubię jeździć, sprawia mi to przyjemność.

No ale dla niektórych auto to po prostu transport, nic więcej i takim ludziom się wydaje że wszyscy dookoła z drogimi autami (albo z autami nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
samochód będzie dostępny dla najlepiej zarabiających ludzi.

@ppqa: e tam, wszystkie niemieckie gruzy do 10k musiałyby się skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
e tam, wszystkie niemieckie gruzy do 10k musiałyby się skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@radziuxd Narazie wzrasta cena samochodu. Za chwilę eksplodują koszty jego utrzymania (podatki od aut spalinowych).
  • Odpowiedz
@kobiaszu: 10 lat temu kupiłem sobie w salonie kie sportage 1.6. w zestawie koła zimowe z felgami 17 cali, klima, grzane dupy, czujnik deszczu- no taki ciut lepszy standardzik. Całkowity koszt to było 67tyś+ 3tyś OC+AC.
Dziś nowy sportage zaczyna się od ok 140tyś, a za 70 mogę mieć dacie która w porównaniu z moją starą kią wygląda jak kulfon z dałnem (mimo że sportage też piękny nie był). Do tego
  • Odpowiedz
Mam bekę trochę z tego hejtu. Tak, mam dacie duster 1.0 LPG. Uwaga - jestem zadowolony! Nie psuje się, mało pali i jest fajnie wyposażona. To auto ma być po prostu wozidłem, nie budzić emocji i podziwu.
Coś czuję, że większość hejtujacych i fanatyków ciekawej motoryzacji jeździ 1.9tdi po czipie z aliexpress
  • Odpowiedz