Wpis z mikrobloga

@MatiHanys: No to zależy na jaką platformę będzie klucz. Jak grę będzie się aktywowało na Steamie to dodatki też kupujesz na Steamie a nie w sklepie Microsoftu. Jest jakiś konkretny powód dlaczego chcesz się bawić w płytki na PC? Gra i tak będzie się ściągać z platformy, na CD jest tylko klucz. Jak zależy ci na kolekcji gier w postaci fizycznej to już chyba lepiej kupić konsolę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatiHanys: też, masz klucz do GOGa, który niby nie jest wymagany ale jednak nie dostaniesz aktualizacji ani nic. Wszystko na PC jest teraz w cyfrze powiązane z platformą
@MatiHanys: No pozmieniały się. Najlepiej załóż sobie Steama i tam kupuj gry cyfrowo, jak jakaś będzie wymagać konta na zewnętrznej platformie to Steam sam ją pobierze i będziesz musiał tylko założyć na niej konto. Poza tym na Steamie często są promocje. Tego Wiedźmina co podlinkowałeś szkoda kupować i zdejmować folię za 175zł bo za jakiś czas to będzie już miało już wartość kolekcjonerską xD. Wiedźmin na Steamie na promocji kosztuje 30zł.
@MatiHanys: ja np kupowałem assasiny na sklepie epica a dodatki a season passa na ubi i działa. Część sklepów np. ea czy ubi i tak wymaga swojego launchera więc gry są na obu platformach. Jeżeli są stricte pod epica to nie będą działąć dodatki ze steama i na odwrót.
Tak, ale to wszystko cyfrowe. Bardziej myślałem o zbieraniu fizycznych płyt i kupowaniu dodatków w innym miejscu. trzeba będzie się przestawić na nowe złe czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruum: