Wpis z mikrobloga

Hej! Szukam jakiejś aplikacji do pisania dziennika/pamiętnika. Chciałbym dokumentować swoje postępy w nauce, treningach itp. Ma to być dla mnie jeden z czynników, dzięki którym pokonam prokrastynacje. Wiem, że są różne sposoby na to, ale chciałbym wypróbować ten. Może codzienne uzupełnianie dziennika zwiększy moją motywację do wprowadzania małych nawyków, które zaowocują w przyszłości.

Wiem, że mogę wykorzystać zwykły zeszyt i długopis... Jednak szukam jakiegoś programu pod win albo androida (może jest coś online). Dużo osób poleca OneNote. Może ktoś prowadzi taki dziennik czy pamiętnik i korzysta z innego programu, który może polecić. Domyślam się, że oprócz OneNote ciężko będzie znaleźć program, z którego mogę korzystać z różnych urządzeń. Fajnie jakby dało się kategoryzować albo tagować wpisy - łatwiejsze wyszukiwanie. Ktoś coś?
#dziennik #pamietnik #programy #windows #android #informatyka
  • 2
@locket: zależy, czego konkretnie szukasz. Notion wygląda ciekawie, ja używam Daylio, są też inne opcje... może po prostu przejrzyj google play store czy skąd tam bierzesz aplikacje i wpisz sobie "journal" albo "diary" czy coś. Pokombinuj - każdemu przypadnie do gustu coś innego.