Wpis z mikrobloga

@Tytanowy_robak: Nawet w przepisie jest żeby od razu po wyrobieniu dawać na blachę. Przed thermogarem robienie pizzy wiązało się z 3 godzinami wyjętymi z życia. Teraz całość łącznie ze sprzątaniem i jedzeniem to poniżej godziny wiec git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak samo jak zwykły odkurzacz zamiast robota odkurzającego.


@ArnoldZboczek: Mam robota odkurzającego, ale nie porównuj tego do dodatkowego odkurzania. To fajne jak mam psa i codziennie zbieram siersc. Poza tym robot jezdzi po mieszkaniu sam, do thermomixa muszę produkty kupić, dodawac, kroic i co jakis czas myc miske, by moc robic kolejne rzeczy. Dodatkowo ludzie, ktorzy go mają co gotują? Potrawy jednogarnkowe lub zagniataja ciasto xD

Nawet w przepisie jest żeby
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Ale macie ból dupy xD Nie jest to nic rewolucyjnego, ale jak by nie było często ułatwia gotowanie i jak komuś nie szkoda kasy to jego sprawa. To tak ja by negować posiadanie odkurzacza bo po co jak można szczotką przelecieć xD
  • Odpowiedz
ednakże po opiniach znajomych którzy z niego korzystali postanowiłem zakupić normalnego Thermomixa i stwierdzam, że to były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy :).


@KrX_: psujesz zabawe wykopkom
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: pamiętam jak moja mama to kupowała. Opisywała to tak, że myślałem, że wsadzasz tam w jakieś szufladki składniki, a to robi ci gotowe danie. A okazuje się, że to jest przereklamowany robot kuchenny. Beka.
  • Odpowiedz