Wpis z mikrobloga

Przeglądanie TikToka to moje guilty pleasure. Wiem, że to rak, który zatruwa mózg, ale dzięki temu jestem na bieżąco z tym, co siedzi w głowach dzisiejszych młodych kobiet i ogólnie całego pokolenia gen z.

Żebyście nie musieli cierpieć jak ja - po instalacji tego syfu - napiszę wam tutaj, co mają w głowach. Wystarczy już, że ja przechodzę przez te tortury.

Otóż - w głowach 90 proc. młodych kobiet nie ma nic. Jest tam tylko pustka.

Cieszę się, że mogłem pomóc. Życzę wszystkim udanego czwartku.

#tinder #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek
Pobierz Tywin_Lannister - Przeglądanie TikToka to moje guilty pleasure. Wiem, że to rak, któr...
źródło: comment_1665663486pch7SIVR8tYlEjePkZfU4j.jpg
  • 32
@Cesc: Napiszę tak, tik tok i te wszystkie shortsy na yt i fb to jest wielki rak i niszczy ludzi niezależnie od wieku. Stary czy młody jak jest uzależniony od telefonu i przeglądania tych gównofilmików to człowiek z ogromnym problemem.
Jeżeli chodzi o młode pokolenie to internet bez kontroli rodzicielskiej powinien być zakazany dla dzieci, które się ciągle rozwijają ponieważ są one podatne na takie rzeczy.
@Tywin_Lannister: Czyli historia człowieka, który nie umie czegoś używać, więc krzyczy do innych, że głupie. Tiktok działa na zasadzie algorytmu: co przyciąga twoją uwagę, to ci pokazuje żeby cie zatrzymać na dłużej. Skoro u ciebie wyświetlane są jedynie krzyczące małolaty bez mózgu, to najwyraźniej jest to twój target ¯\_(ツ)_/¯