Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, jadę na weekend do Katowic. Możecie polecić jakąś dobrą restauracje z fajnym wystrojem i spoko jedzeniem w okolicy ul Mariackiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #katowice
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kieres: równie dobre jadłem we Włoszech także dla mnie świetne :). No chyba, że sie cos zmienilo i jakość spadla. W Len arte jadlem pizze i była bardzo dobra. W Verze nie byłem.
@Jasik123: a ja nie polecam Śląskiej Prohibicji. Dostałam mega #!$%@? golonkę. Makłowicz reklamował w którymś odcinku i dostał taka wypieczona, z chrupiącą skórką. My dostaliśmy galaretę więc cała skóra która zwykle jem, została bo miała cm grubości i żelowata konsystencję. :( Po zwróceniu uwagi na ten fakt, kelnerzy wzruszyli ramionami. Ogólnie był problem że stolikiem mimo rezerwacji, pani która obsługiwał nasz stolik, niezbyt miła i co najlepsze musiałam podejść do kelnera,
@Jasik123: Też uważam, że Prohibicja jest przereklamowana. Jeśli szukasz dobrego jedzenia to również polecam Tatianę, o której ktoś już wspomniał. Z dobrego, śląskiego jedzenia jeszcze Żurownia jest warta uwagi, ale nie spełni Twojego kryterium fajnego wystroju.

Tak czy siak daj znać, czy Prohibicja spełniła Twoje oczekiwania :)