Wpis z mikrobloga

Najbardziej ostatecznie boli zmarnowany potencjał całego serialu. To mógł być jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy serial w historii. Chociaż może nie został on popsuty przez wokeizm, jak wiele innych współczesnych marek to zrobiła to przesadna ambicja samych twórców. Chcieli napisać najlepszą historię, jakiej Tolkien nie napisał i wyszło koszmarnie. Jedynie, z czego się cieszę to, że nie popsuli pierwszej ery i skupili się jedynie na drugiej. Przynajmniej najważniejsza część Silmarilliona została ocalona przed przerobieniem na tę papkę. Serial nie jest może tragiczny, bo wyszło im po prostu przeciętne i generyczne fantazy z ładnymi widoczkami. Jest jednak okropną adaptacją i niewykorzystanym potencjałem. Niektóre lepsze momenty tego serialu bolą tym bardziej, bo dają nam przebłyski tego, czym ta produkcja mogłaby być, gdyby twórcy potraktowali dziedzictwo Tolkiena na poważnie. Ogólnie jest to kolejny powód, dla którego jestem zdania, że należy kolejne sezony olać i o całej produkcji zapomnieć, by została ona pogrzebana na śmietniku historii. Mówie to już nie jako widz tego serialu, ale zwyczajnie fan Tolkiena. Tyle ode mnie.

#lotr #wladcapierscieni #ringsofpower #seriale #amazon
Pobierz Al-3_x - Najbardziej ostatecznie boli zmarnowany potencjał całego serialu. To mógł by...
źródło: comment_1665860561xUrV3CkJ0L2MrXSufnjr4A.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Al-3_x: broniłem ten serial do 7 odcinka, w 8... #!$%@? najważniejszą rzecz..... stworzenie pierścieni. Gdzie pierwsze 16 pierścieni? W ogóle ich nie będzie? Czy wyciągną je z d*** potem?