Wpis z mikrobloga

Siema mireczki, ma ktoś jakiś sposób by pozbyć się zapachu trupa z zamrażarki? Wywaliło mi korki i lodówka była wyłączona przez 4 dni a w niej mięso. Jak lodówkę doprowadziłem do stanu używalności tak zamrażarka od miesiąca śmierdzi dalej. Soda, ocet cytryna, kawa nie działają. Jakieś porady zanim #!$%@? ja na złom? #kiciochpyta #dom #lodowka #diy #smrod #trup
  • 16
@Gozdziu: @rhqq: Ok dziekuje mireczki. Na pierwszy ogień pójdzie wybielacz, jak to nie pomoże to domestos. Dam znać czy podziałało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@alicjlut: Ocet nie działa niestety co podkreśliłem we wpisie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dudustd: no to gówno wsiąkło w plastik i niestety tylko ciężkie działa pomogą. trzeba to chemicznie #!$%@?. i dopiero po tym wielokrotnie umyć i na koniec cytryną/octem. przez ciebie mam flashbacki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rhqq: Zostawiałes ten domestos na jakiś czas czy tylko umyłeś, spłukałes i później myłes zwykłymi środkami? Mam 3 dni na ogarnięcie tego zanim żona wróci z bombelkiem i się zastanawiam czy się wyrobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dudustd: wtarłem i zostawiłem na 2h, ale tak od serca dałem, tylko zeby nie kapało. generalnie później "problemem" nie był juz wiecej zapach padliny, ale zapach domestosu, który da sie wywietrzyć już i zabić myciem i cytryną. right. użyj suszarki do włosów aby później rozgrzać (ale nie przytop niczego) plastiki, zeby wiecej odparowały. i wszystko przy otwartych oknach, bo to capi niemiłosiernie i pewnie dość niezdrowe jest
@rhqq: Aaa szkoda strzępić ryja ( ͡° ʖ̯ ͡°) co prawda wali mniej, ale dalej wali. A potraktowałem ja 3 razy po dwie godziny domestosem. W weekend podskocze do ziomeczka po ozonator i zobaczymy czy podziała.