Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BadSebastian: @Mezomorfix: xD Ale mnie bawicie. Ile macie lat, 10? 15? Jak jesteście z lat 90 lub wcześniejszych to na pewno mieliście podobne akcje w szkole, no chyba że trafiliście na unikat/wychowaliście się w bogatych dzielnicach. Patusy były i zawsze będą i kolor skóry tu nie ma znaczenia, no ale trzeba być amebą i zwalić na kolor skóry xD
Dobrym przykładem jak bardzo patusiarskie polskie szkoły były w latach 90
SirSherwood - @BadSebastian: @Mezomorfix: xD Ale mnie bawicie. Ile macie lat, 10? 15?...
@SirSherwood:

Patusy były i zawsze będą i kolor skóry tu nie ma znaczenia, no ale trzeba być amebą i zwalić na kolor skóry


A czy ja przeczę że biali są normalni? Wszędzie może być patologia. Ale bronienie kogoś za kolor skóry jest głupie, a w nowoczesnej Europie za podejrzewanie czarnoskórego o przestępstwo jest rasizmem.
@SirSherwood: takiego poziomu zezwierzęcenia akurat nie widziałem nigdy wcześniej nigdzie. Tak swoją droga, musiales wygrzebywac tak stary filmik by stanąc w obronie uciemiężonej czarnej rasy? Kiedy idziesz na protest blm?
takiego poziomu zezwierzęcenia akurat nie widziałem nigdy wcześniej nigdzie.


@BadSebastian: No widzisz, a ja kiedy dorastałem widziałem nawet ćpanie na korytarzu.

Tak swoją droga, musiales wygrzebywac tak stary filmik by stanąc w obronie uciemiężonej czarnej rasy?


XD Pokazuje ci że takie patusy są niezależne od koloru skóry, ale najwidoczniej masz zbyt duży syndrom wyparcia ¯\_(ツ)_/¯

Kiedy idziesz na protest blm?


Po #!$%@?? Mnie bawi że przywołujesz BLM i tak bardzo sie
@SirSherwood: A u nas biali biją!

kolor skóry tu nie ma znaczenia, no ale trzeba być amebą i zwalić na kolor skóry xD

No wszystko fajnie, tylko że:
- Szkoda tylko, że te białasy częściej kończą na przemocy psychicznej, która jak wiadomo jest gorsza, bo kończy się samobójstwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Bo zawsze lepiej zostać skatowanym fizycznie i skończyć na na OIOMie,
- No i
@wielkaberta: Białasy konczą na przemocy psychicznej? xD Spoko mordo, dorastałem na ślasku i kompletnie nie mam takiego doświadczenia z patusami żeby tylko konczyli na słowach, nie wiem w jakim bezpiecznym miejscu ty dorastałeś, ale najwidoczniej z patusami doświadczenia nie miałeś.
Jak chcesz możemy pogadać o społecznej dynamice amerykańskiej, ale nie jestem burgerebo żeby gadać o ameryce.
Jedyne co ci mówie to prosty fakt który możesz zaakceptować lub nie, że patus to
@SirSherwood:
- Co do burgerlandii. Napisałem częściej, w porównaniu do afroamerykańskiej młodzieży. Tak, kolor skóry to może być po prostu zauważalny symptom, a nie przyczyna (korelacja, to nie skutek), gdyż mogą istnieć inne czynniki niż tylko bycie czarnym samo w sobie.
- Co do polskich szkół. Może miałem szczęście gdyż poziom patoli był względnie niski, tzn. nie było sytuacji by ktoś kogoś posłał do szpitala, a spontaniczne bójki były zastąpione "chodzeniem