Wpis z mikrobloga

Wiecie, że @wolskiowojnie jest w stanie zaatakować sam siebie?

Poniważ aktualnie ni mam zajętego czasu zarabianiem na krzywdzie ludzkiej, wczoraj dodałem wpis z krótkim video na streamable, w którym to uprościłem przekaz powyższego autora zawarty na YT dotyczący promocji jego własnej książki.

Jako, że słuchanie 6 minut biadolenia jest dosyć ciężkie, postanowiłem skrócić męki niektórych i zawarłem sens całej wypowiedzi w 46 sekundach (w tym zawarte outro ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Aczkolwiek, żeby nie być posądzonym o niecne czyny - ograniczyłem się jedynie do wycięcia zbędnych fragmentów! Poniżej zamieszczam rozpisany time wypowiedzi zawartych w moim skrócie z czasem występowania w oryginalnym filmie. Jak możecie zauważyć - wszystkie są poukładane chronologicznie! Dzięki temu zachowujemy pierwotny sens całej wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0:24 - 0:26 na pewno zadajesz sobie
0:27 - 0:29 pytania takie jak czy rosjanie nas napadną
1:10 - 1:15 czy rosyjskie czołgi mogą pójść na Warszawę, czy rosyjskie rakiety mogą spadać na polskie elektrownie
2:00 - 2:03 no niestety, na rynku wydawniczym pojawiło się też wiele publikacji
2:11 - 2:18 no jest to też robione po to, żeby po prostu było więcej pieniążków zarabianych na czymś, na czym się brzydzę, czyli zarabianiu na strachu Polaków
3:47 - 3:54 no i w tym momencie pojawiam się ja - cały na biało. Ponieważ napisałem dla Was książkę. Proszę - tą ksiażkę.
5:29 - 5:43 macie szansę nabyć jeden z 8000 podpisanych przeze mnie egzemplarzy

Okazuje się jednak, że dla autora oryginalnej wypowiedzi jest to zbyt ofensywne. Jego własne słowa o sytuacji zarabiania na wojnie są dla niego zbyt atakujące, więc zdecydował się zgłosić mój wpis, który (patrząc na wynik - spodobał się reszcie użytkowników) został przez szanowną moderację usunięty. No ciekawe, w sumie czego innego ja oczekiwałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla zainteresowanych klipem - w poście i zdjęciu macie wszystko, co niezbędne do jego obejrzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wojna #wolski #wolskiowojnie #bartosiak #geopolityka #ukraina #rosja #afera #heheszki
Mowi - Wiecie, że @wolskiowojnie jest w stanie zaatakować sam siebie?

Poniważ aktu...

źródło: comment_1666354070sVHpm8NbLek0oKLWfAy9BT.jpg

Pobierz
  • 27
@PiccoloGrande: @FENOMENALNY_CZARODZIEJ: @officer_K: ON (specjalnie z dużej) jest za stary na takie zaczepki i ON moze co najwyżej się zgodzić lub nie na odpowiedź (to jest takie śmieszne, bo to wszystko są nadal parafrazy jego słów xDDD)

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: @slkt: coś obiło mi sie o uszy, że /mfveuc ale nie jestem pewny. Niech przynajmniej ten wpis powisi, róbcie screeny xD