Wpis z mikrobloga

@pratzownick: ciezko jest jednoznacznie okreslic, ale sadze ze glowny problem to bardzo duza ilosc ludzi starszych i emerytow uprawnionych do glosowania, na ktorych decyzje latwo wplynac propaganda. Niskie dochody bardzo ulatwiaja przekupowanie wyborcow pieniedzmi podatnikow. Czesto sie czlowiek za glowe lapie gdy slyszy slowa pisowcow, ale oni nie mowia tego do nas, tylko do swoich wyborcow. Tak samo jest z ruska propaganda, dla nas niezrozumiala doszczetnie, ale to nie my jestesmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 192
@pratzownick: braki w wykształceniu, wiekszosc dzisiejszych 'starszych' emerytów jest po podstawówce i nie ma bladego pojęcia jak działa państwo, dodatkowo to ludzie z mentalnością, aa trzeba zacisnąć pasa, za moich czasów było tak i tak i człowiek jakoś żył, a młodym to się w dupach poprzewracało. Rozmawiałem kiedyś z takim betonem umysłowym, nie polecam.
@pratzownick też się nad tym zastanawiam czasem, poza tym np. kartki i ceny ustalane przez państwo, no ale jak są ludzie i to niemało, którzy mówią że panie za komuny to się żyło a teraz to nie ma życia, no to może to jest powód
@brakloginuf: @pratzownick: Ja nie należę do grupy, o której piszecie. Nie jestem ani stary, ani niewykształcony, ani nie mam niskich dochodów. Mój problem polega na tym, że nie ma partii, na którą bym chciał głosować. PiS? Oczywiście tfu. PO? Ale mi program i proponowane rozwiązania tej partii jeszcze bardziej przeszkadzają niż PiS. Zresztą dwie bandy złodziejów i nie widze pomiędzy nimy specjalniej różnicy. Dalej mamy partie wspierające rolników - na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: Jakby Polacy znali podstawy ekonomii to kraj wyglądałby 10x lepiej.
Nawet wykopki ich nie znają narzekając na drożyznę, gdzie sami w 80-90 procentach są za inflacją.