Wpis z mikrobloga

Moze dlatego, ze dla plusikow i heheszkow manipulujesz wycinkami wideo, zeby pokazac Wolskiego jako niegodnego zaufania i niespojnego?


@slovrulez: Tylko, że on nie manipuluje. Wolski pisał również na Wykopie, że nie podejmie się debaty z Bartosiakiem w czasie wojny na Ukrainie, bo to monetyzownie wojny, ale już wydanie 2 miesiące później pospiesznie książki tym niby nie jest. Dla mnie to ważne jak ktoś jest niesłowny, tym bardziej, że facet kilka razy
  • Odpowiedz
@Polasz: dziekuje za życiowe rady kołczu teraz moje życie stanie się lepsze, zacznę pracować nad sobą i stanę się kimś Uratowałeś kolejnego mireczka od zatracenia możesz czuć się spełniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1: Przyszlo Ci do glowy, ze on po prostu nie lubi Bartosiaka bo ten wlasnie na spole z Zychowiczem sieja panike przez te ksiazki (aaa i zapomnialem, kubki, koszulki, kapsle, bluzy i kondomy red is bad)?
  • Odpowiedz
@slovrulez: Nie, może nie chciał debaty z Bartosiakiem, bo się nie nadaje do debat- i nie ma nic w tym złego. Natomiast takie tłumaczenie, że nie chce zarabiać na wojnie jest śmieszne, bo właśnie tak robi, dokładnie jak krytykowani przez niego Zychowicz i Bartosiak.
  • Odpowiedz
Przyszlo Ci do glowy, ze on po prostu nie lubi Bartosiaka bo ten wlasnie na spole z Zychowiczem sieja panike przez te ksiazki (aaa i zapomnialem, kubki, koszulki, kapsle, bluzy i kondomy red is bad)?

@slovrulez: A książka "Czy Rosja zaatakuje Polskę?" mająca na okładce Rosjan pod Warszawą jakoś bardzo się różni? Jasne, w środku jest pewnie spokojniej (jak i w części tytułu), ale żeby się o tym przekonać to trzeba
  • Odpowiedz
@slovrulez: o to trzeba zapytać Wolskiego- jeśli debata z Bartosiakiem to zarabianie na wojnie, książka Bartosiaka z baitowym tytułem to zarabianie na wojnie, ale książka Wolskiego już nie- no to ja nie wiem.( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby jeszcze nie wiem odniósł się do tego, przeprosił, ale ma jedno wytłumaczenie- elo hejterzy, mam wywalone.
  • Odpowiedz