Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski i #niebieskiepaski jest jakaś mała rzecz, która okazała się dla Was miłą przyjemnością i uważacie, że była warta pieniędzy?
Mam na myśli np. nowa suszarka do włosów, depilator, ale też rzeczy jak wykupienie ebooka itp
Żadne kosmetyki i ubrania.

Chce sobie zrobić prezent tak +-300zł, a sama nie wiem czego chce

#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 113
@little_muffin: bardzo rozbudowana odpowiedź, dlatego muszę się odpowiedzieć i podziękować
Ubrania mnie nie jarają
Kosmetyki do włosów i higieny to pół mojej łazienki, bo ciagle łapie coś na promocjach w Kontigo za 5-10zł XD oprócz twarzy, bo mam problem z trądzikiem, więc staram się jak najmniej nakładać wszystkiego
Taśmy i hantelków nie potrzebuje, bo chodzę na siłownie
O perfumach też w sumie myślałam, bo od kilkunastu lat używam jednych
Herbatka też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Magdozaur: o, albo kawiarka czy dobry kubek termiczny, jest też taki bajer jak urządzenie do peelingu kawitacyjnego (kosztuje gdzieś tyle, co jeden zabieg w salonie kosmetycznym). Dla mnie jeden z najlepszych zakupów ever to jest też Kindle xD No i niedawno kupiłem w Ikei małą suszarkę na ciuchy za trzy dychy, nie muszę się już martwić, czy mi się wszystkie zmieszczą na dużej xd
@Kaczkoman: ooo nowa kawiarka to też by mi się przydała, od mojej regularnie wypada rączka i czasem jest mini panika, że kiedyś mi spadnie z gorącą kawą w środku XD
To urządzenie do peelingu ma moja siostra i też kiedyś regularnie używałam, niestety nie zapamiętałam tego jako coś „wow ale efekty”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To urządzenie do peelingu ma moja siostra i też kiedyś regularnie używałam, niestety nie zapamiętałam tego jako coś „wow ale efekty”

@Magdozaur: no ja tego urządzenia jeszcze nie używałem za dużo, ale jeden mirek bardzo chwalił