Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Profesor_Pimko ostatnią walkę mu przerwali przez faul. Jak potem spojrzeli na ranking to absolutnie wszyscy poza Yanem mieli już zakontraktowane walki.
  • Odpowiedz
@kmds: matchmaking zrobił się bardziej sportowy? Spodziewałbym się że wystawią raczej kogoś z dolnej półki żeby hodować gwiazdę dalej. W sumie w tym sporcie wszystko jest możliwe, może mu siądzie ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
  • Odpowiedz
@kmds: Też mi na to wygląda, zupełnie jakby chcieli zrobić sobie własnego Conora 2.0 tylko że na smyczy Dany. Zwłaszcza O'Malley to jakby Zoomer McGregor XD Chociaż przynajmniej kończą walki i nie ogląda się ich źle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Profesor_Pimko dziś w UFC mamy samych nudnych gentlemanów. Z świrów mamy tylko Khamzata, Colbe i Coste ale nawet oni razem wzięci nie mają 5% tego co dawał Conor przed 3 walką z Porierem, przed drugą walką z Diazem czy przed walką z Khabibem.

Sugar nie jest dla mnie żadnym następcą Conora, ani sportowo ani wizerunkowo.
  • Odpowiedz
@Profesor_Pimko: Piotr nie mial walki, kiedys nabijal sie z OMalleya, prosil o niego, wiec mu zaoferowali. A ze ten musial przeczekac jakos walke o pas, to czemu mial sie nie zgodzic. Dla niego to latwa walka a przeciwnik jest znany. OMalley lazi spiety, nie spodziewal sie ze nr 1 go wezmie i sie przestrzelil.
  • Odpowiedz
Ja wam powiem tak - tu wszystko może się potoczyć w każdym kierunku oprócz Jan - OMalley xD jeśli Sugar to wygra to to będzie największy szok ever w historii UFC.
  • Odpowiedz