Wpis z mikrobloga

Wykopki kolejny raz pokazują, że są elitą internetu. Facet jest jednym z lepszych w swoim fachu, jako jedna z nie wielu osób dostarcza rzetelnych i merytorycznych treści na tag #wojna a wy jedziecie go za koślawy podpis i monetyzacje swoich treści? Chłop analizuje informacje praktycznie 24/7 do tego organizuje pomoc dla Ukrainców. Ściska was, że ktoś potrafi zarobić na swoich umiejętnościach? Zawiść w Polakach jest tak silna że nie potrafią wytrzymać gdy widzą kogoś z wiedzą i sukcesami, w dziedzinie której się zajmuje i przy najmniejszym potknięciu zrównają tę osobę z błotem. Dlaczego osoby które naprawdę coś znaczą nie ubliżają Jarkowi i nie wytykają w tak namiętny sposób jego błędów? Bo to ludzie używający mózgu i wiedzą, że to facet z pojęciem i robi dużo więcej dobrego niż złego. Zastanówcie się co robicie. Chcecie na tagu więcej papki typu prezydent tut czy hyhy russia hate club to lećcie dalej z tematem obsmarowując g00wnem wartościowe osoby takie jak Bartosiak czy Wolski a informować was o wojnie bedą szalony reporter czy inne pokemony. @wolskiowojnie #rosja #ukraina
Pobierz LechiaPany - Wykopki kolejny raz pokazują, że są elitą internetu. Facet jest jednym z...
źródło: comment_1666507466F9xj43Nc0qrbeAAHb0ISJa.jpg
  • 90
@LechiaPany: w całej tej dramie z wolskim chodzi o ból dupy, że wolski wydał ksiązke, która dobrze sie sprzedała i zarobił na niej kupe kasy. no bo jakby wolski wydał materiał o takiej samej tematyce na swoim kanale youtube to nikt by problemu nie miał.
a wy jedziecie go za koślawy podpis i monetyzacje swoich treści


@LechiaPany: reklamy są nachalne i owszem, mnie drażnią. W aferze podpisowej nie chodzi o koślawy gryzmoł, bo podpisem to nawet go nazwać nie można, lecz o to, że był to objaw bezmyślności, bylejakości i lekceważenia słuchaczy ze strony Jarka.

Z resztą twojego postu się zgadzam. Wolskiego słuchałem i będę słuchał, bo lubię go i szanuję.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LechiaPany: no ja mam takie podejście, że słucham sobie jego i Bartosiaka wystąpień (ale tylko w historii realnej), ale książki od Youtuberow nie kupuję, bo zazwyczaj są one pisane na szybko pod zarobek, a nie ze mną te numery xD

Ludzie, którzy dostali koślawo podpisane książki dostali jakie dodatkowy rozdział i powinni być z tego bardziej zadowoleni, niż ze zwykłego podpisu. Poza tym ten "podpis" przejdzie do historii, Wasze koślawo podpisane
@LechiaPany
@Jebwleb mirki są mirkami. Wolski nie jest idealny, nikt nie jest. Akcja z podpisami była słaba, ale to serio afera na dzień lub dwa. Drugi raz czegoś takiego nie #!$%@?.

Ale już czepianie się tego, że Wolski straszy wojną w książce która ma tytuł "Spokojnie o wojnie". To jest jakiś już zupełny poziom odjechania. Przecież na tej samej półce stoją takie płody chorych umysłów jak "Dlaczego przegramy wojnę z Rosją?" Różańskiego,
Pobierz marcelus - @LechiaPany 
@Jebwleb mirki są mirkami. Wolski nie jest idealny, nikt nie ...
źródło: comment_1666517049fplmWWyj1MwGEZv1sPsHb4.jpg
@SuperTimor435: No tak, wydawanie 15 książek z grzybami atomowymi na okładce, manipulując i strasząc społeczeństwo jak się da samą treścią to to samo, co napisanie uspokajającej książki z podtytułem "czy zaatakuje" odpowiadającym treści, ja #!$%@? ()
@LifeReboot: Ta książka ma też w tytule „czy Rosja zaatakuje Polskę” oraz okładkę z atakowaną Polską. Czy gdyby wydał to ktoś, kogo nie znasz, zobaczyłbyś w Empiku okładkę, nie pomyślałbyś, że autorowi chodzi o złapanie ludzi, którzy się takiego wydarzenia boją? Czy myślisz, że jak ktoś Wolskiego nie zna, łapie się na YouTube na clickbaitowy tytuł „czy Rosja zaatakuje Polskę”, będzie uspokojony informacją, że może poznać odpowiedź za jedyne 50zł? Mówisz,
@LechiaPany: Dobra lecąc po kolei:

Facet jest jednym z lepszych w swoim fachu, jako jedna z nie wielu osób dostarcza rzetelnych i merytorycznych treści na tag #wojna

W jakim fachu? Jeżeli chodzi o technikalia - ok, ma wiedzę. Jeżeli chodzi tłumaczenie zagranicznych tweetów - powiedzmy, że również. Problem zaczyna się, gdy otwiera usta ze swoimi przemyśleniami, bo to jakby ślepa kura dziobała - czasami trafi ziarno, a czasami nie. A otwiera
@LechiaPany: Gość jest jechany za brak pokory, pychę i fakt że pokazał wielokrotnie, że nawet gdy dowodami dostanie w twarz to nie przyzna się do błędu, a w najlepszym przypadku będzie się zasłaniał wymówkami. Nie mam nic do poziomu jego wiedzy, nie mam nic do tego, że ma inne zdanie niż ja w wielu tematch, ale fakt, że prędzej wprowadzi ludzi w błąd niż się przyzna że się pomylił sprawił że
@LechiaPany:

jako jedna z nie wielu osób dostarcza rzetelnych i merytorycznych treści na tag #wojna a wy jedziecie go za koślawy podpis i monetyzacje swoich treści?


No spoko, koleś może zna się na czołgach i armatach, ale jego przewidywania są totalnie z dupy, a wypowiada je jakby miał pewność. Ego wielkości jowisza.

W dodatku nie ma pojęcia o geopolityce a zarabia na książce, której podtytuł to czy Rosja zaatakuje Polskę czy
Jest jechany za hipokryzje, że niby zarabianie na straszeniu jest nieładne a sam wydał książkę "Czy Rosją zaatakuje Polske"


@11262: Może się wam to nie mieścić w główkach, ale zazwyczaj książka nie jest produktem jednej osoby. Wolski naskrobał w notatniku tekst, korektor go poprawił, typograf złożył, a na koniec wydawnictwo wzięło na siebie koszt wydruku i promocji. Żeby interes się opłacił pan z wydawnictwa wymyślił clickbaitowy tytuł i zlecił grafikowi clickbaitową