Wpis z mikrobloga

Tldr:
Nie polecam blokad kovix. Psują się w nich alarmy.

Podobno nie ma nic gorszego niż wkurzona kobieta. Błąd nie ma nic gorszego niż wkurzony klient.

Pisze ten post, żeby przestrzec tych, którzy szukają #zabezpieczenia #blokady na #motocykle #rower .

Obydwa produkty #kovix : #blokadanatarcze i #ulock prawie równo po sobie, dwa lata od zakupu, tuż po gwarancji, się zepsuły. Padł w nich moduł alarmu.

Jest to na tyle irytujące, że nic się nie działo z nimi, dbałem o nie. Chowałem w zimę, nie były wystawione na deszcz itp., a w różnicy 2 tygodni od siebie padło im jedno i to samo.

Śmieszniejsze, że napisałem do kovixa, że chętnie nawet kupię sam moduł alarmu od nich, jako że po gwarancji, ale jak się spodziewacie mnie zlali i nawet nie odpisali.

Za każdym razem jak zapinam Moto nimi, to mnie szlag trafia. Jeśli Ciebie też by to wkurzało, to kupuj tego.
Czlowiek_Sweter - Tldr:
Nie polecam blokad kovix. Psują się w nich alarmy. 

Podobno ...

źródło: comment_1666540513KvPHfF9ICaFEjcYOjOR1pN.jpg

Pobierz
  • 12
@Czlowiek_Sweter: ja obecnie używam AUVRAY (od 2 lat minimum, jak już nie 3), obecnie ciągle działa (być może niedługo będzie trzeba na nowy sezon baterię dorzucić). Ale wydaje mi się, że to i tak jest zależne jak się trafi, bo możesz kupić i lepszą lub polecaną, a też się zepsuje.

@calkowitybrakrozumu: często takie blokady mają działać bardziej psychologicznie, niż fizycznie.