Wpis z mikrobloga

To może być po prostu dwoina z naklejoną folią imitującą lico. Skórę się dwoi a nawet i troi, czyli z jednej grubej robi dwie cienkie w skrócie. Nadal skóra, ale jak widać nie to samo co licowa.
  • Odpowiedz
@Niechcesieobudzic w bucie masz taką metkę wszytą w język albo wybitą na wkładce - są tam grafiki, romby albo takie "krowie" skórki. Te oznaczenia odnoszą się do konkretnych części buta i informują z czego są wykonane. Możliwe, że przy wprowadzaniu danych do systemu ktoś się #!$%@?ł w akcji i złe odczytał oznakowanie. Jeśli będziesz miał problem z odczytaniem znaczków, to wklej zdjęcie. Możesz też je znaleźć na pudełku, ale przede wszystkim we
  • Odpowiedz
@Niechcesieobudzic Nie wiem ile w życiu butów kupiłem... chyba grubo ponad 100. Ceny od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Nigdy mi się takie coś nie zdażyło. Zamoczona skóra powinna wyschnąc i już. Uważam, że to wada produkcyjna skóry i jak będą coś sapali to pisz do rzecznika.
  • Odpowiedz
tylko rękojmia! Nie baw się w reklamacje, nie bądź głupi.


@rzaden_problem: Głupi by był, gdyby nie bawił się w reklamacje w przypadku wadliwego towaru. (σ ͜ʖσ)

Ja kilka razy korzystałem z rękojmi i zawsze dostawałem zwrot 100% Masz na to 2 lata, musisz mieć dowód zakupu i nie wiem czy to miało wpływ w moim przypadku, ale w jakichś uzasadnieniach zawsze wpisywałem, że
  • Odpowiedz
@Niechcesieobudzic: da się tylko trudno dobrać kolor. I jeśli nie jest to prawdziwa skóra to nie ma sensu się w to bawić. A czym się da? Zestaw naprawczy do butów firmy Saphir plus szpachla do butów, ale nie pamiętam producenta. Jest super poradnik na forum jak się wpisze w google renowacja butów skórzanych forum.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Niechcesieobudzic: Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w lustrze i czułem dobrze. Jeszcze
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: Dokladnie, kolego @niechcesieobudzic ten mirek dobrze prawi, zaznacz ze konserwowales je zgodnie z zaleceniami, ubierales tylko w niedziele do kosciolka i to tylko jak bylo sucho. Jesli od zakupu nie minal rok to na sprzedajacym ciazy obowiazek udowodnienia ze uzywales obuwia niezgodne z przezaczeniem. Kloc Cie i nie odpuszczaj bo beda sie pewnie zbywac.
  • Odpowiedz
@Niechcesieobudzic: wykopowi eksperci #!$%@?ą głupoty to jest prawdziwa skóra tylko bardzo niskiej jakości ze szlifowanym licem tzw 'papierowa', ekoskóra nie chłonie wody i nie puchnie. Nawet najdroższe skóry jeśli nie są zabezpieczoną potrafią puchnąć i przebarwiać się po kontakcie z wodą

Nie naprawisz już tego do pierwotnej formy, ale możesz spróbować zaprasować to żelazkiem przez kartkę papieru do pieczenia
  • Odpowiedz