Wpis z mikrobloga

Strajk kobiet i jest postulaty są niesamowicie seksistowskie i żaden mężczyzna nigdy nie powinien go popierać.
Ten strajk skupiający się na aborcji, w ogóle nie poruszał aborcji w przypadku gwałtu.

Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Jeśli jakaś kobieta namówiła mężczyznę do seksu, kłamiąc go, że stosuje antykoncepcję, zgwałciła go. I w przypadku takiego gwałtu, ojciec, nie dość, że musi potem żyć z traumą, to nie ma żadnego wyboru i musi utrzymywać takie dziecko.
Strajk kobiet jest skrajnie antymęski i każdy mężczyzna powinien się od niego odżegnywać
Aborcja? Tylko w przypadku równych praw obu płci

#aborcja #strajkkobiet #pieklokobiet #aborcyjnydreamteam #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
#blackpill #przegryw #4konserwy #neuropa #rodzina #dzieci #zwiazki #seks
  • 43
  • Odpowiedz
Czy uważasz, że kobieta ma prawo decydować o swoim cielem?


@Wolowinka: Tylko w przypadku równości płci, jeśli dotyczy to prawo też mężczyzn. To jak jak zapytać czy uważam, że kobiety powinny mieć prawo prowadzić samochód. Jeśli tego samego prawa nie mają mężczyźni, to nie. > tak

@Wolowinka: Dlaczego popierasz przymuszanie mężczyzn do wychowania dzieci z gwałtu?
  • Odpowiedz
xD a to wywnioskowałeś z jakiejś ze swoich projekcji?


@Wolowinka: Czyli popierasz postulat, że w przypadku legalizacji aborcji na życzenie, powinno to dotyczyć także prawo do albo aborcji, albo zrzeczenie się praw wobec dzieci urodzonych wbrew woli mężczyzny?
  • Odpowiedz
tak, to popieram, i co dalej? xD


@Wolowinka: To w czym problem?
Nie jestem za zakazem aborcji i nie popieram wyroku TK.
Po prostu przy modyfikacji prawa aborcyjnego chcę, by uwzględniono także prawa mężczyzn.
  • Odpowiedz
no a ile jest w Polsce zgwałconych mężczyzn, muszących utrzymywać dziecko z tego gwałtu? Jak myślisz, czy to realny problem społeczny?


@Wolowinka: A ile jest zgwałconych kobiet, utrzymujących dziecko z gwałtu?
  • Odpowiedz
czy wniosek ten wysnułeś na podstawie czegoś więcej niż "wydaje mi się że..."?


@Wolowinka: Na podstawie dokładnie tego samego, na podstawie czego wysnułeś to:

Zamiast tego otwórz się na empatię wobec innych ludzi i uświadom sobie, że kobiety zasługują na prawo wyboru w kwestii swojego ciała.

to jest definicja gwałtu zapisana w prawie debilu a nie postulat.


@21374201: A chcę jego realizacji wobec mężczyzn
  • Odpowiedz
w odwracaniu kota ogonem jesteś mistrzem, ale mam nadzieję że dostrzegłeś przynajmniej że twoje poglądy nie są oparte na faktach, tylko na widzimisię


@Wolowinka: Twoje nie mają podparcia w żadnych faktach, moje są, ponieważ zgwałconych mężczyzn w Polsce jest za dużo.
  • Odpowiedz
I w przypadku takiego gwałtu, ojciec, nie dość, że musi potem żyć z traumą, to nie ma żadnego wyboru i musi utrzymywać takie dziecko.

Aborcja? Tylko w przypadku równych praw obu płci


@Fan_Morawieckiego: W jaki sposób zakaz aborcji pomoże temu facetowi wrobionego w ojcostwo? Bez sensu kompletnie.
  • Odpowiedz