Wpis z mikrobloga

Strajk kobiet i jest postulaty są niesamowicie seksistowskie i żaden mężczyzna nigdy nie powinien go popierać.
Ten strajk skupiający się na aborcji, w ogóle nie poruszał aborcji w przypadku gwałtu.

Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Jeśli jakaś kobieta namówiła mężczyznę do seksu, kłamiąc go, że stosuje antykoncepcję, zgwałciła go. I w przypadku takiego gwałtu, ojciec, nie dość, że musi potem żyć z traumą, to nie ma żadnego wyboru i musi utrzymywać takie dziecko.
Strajk kobiet jest skrajnie antymęski i każdy mężczyzna powinien się od niego odżegnywać
Aborcja? Tylko w przypadku równych praw obu płci

#aborcja #strajkkobiet #pieklokobiet #aborcyjnydreamteam #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
#blackpill #przegryw #4konserwy #neuropa #rodzina #dzieci #zwiazki #seks
  • 43
  • Odpowiedz
może chodzi o to, że wcale nie widzisz siebie w pozycji tego wrobionego w ojcostwo, tylko jara cię wizja że zalejesz formę i już będziesz miał kontrolę nad ciałem kobiety, osiągając swój le epicki biologiczny cel™ z punktami za styl

Strajk kobiet jest skrajnie antymęski i każdy mężczyzna powinien się od niego odżegnywać


a to tylko jedna z wielu jego zalet
  • Odpowiedz
może chodzi o to, że wcale nie widzisz siebie w pozycji tego wrobionego w ojcostwo, tylko jara cię wizja że zalejesz formę i już będziesz miał kontrolę nad ciałem kobiety, osiągając swój le epicki biologiczny cel™ z punktami za styl


@Melee_Creep: Nie będę, chcę by mogła mieć prawo do aborcji, podobnie jak i ja.

I co mu po tej równości, skoro i tak ma przesrane? "Wszystkim równo, wszystkim gówno" to nie
  • Odpowiedz