Wpis z mikrobloga

@FajnyTypek: @3mortis: Jeździliście kiedyś samochodem od strony kładki i skręcając właśnie w prawo w kierunku wiaduktu tarnobrzeskiego? bo chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby tam było zielone światło przez normalny czas to cała Piłsudzkiego byłaby jeszcze bardziej zakorkowana.

Dorobili skręt w prawo z 2 pasów, ale ile aut przejedzie jeśli piesi mają czerwone to jadą samochody z cieplińskiego.
Jak piesi mają zielone przez normalny czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FajnyTypek: dlatego też po kilku razach nauczyłem się, że w tamtej okolicy jak chce się zdążyć przejść, to najlepiej przechodzić przez przejścia przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
@Bolo92: @FajnyTypek: Można też nie przebiegać na czerwonym. Widzę masę ludzi wchodzących na przejście przy czerwonym (już nawet nie migającym zielonym,) bo przecież jedno przejście przeszli, więc przez drugie w tym cyklu też "muszą"
@lycaon_pictus: Wydłuży to z kolei tych skręcających w lewo (cieplińskiego na most śląski) czy z wiaduktu na piłsudzkiego. Przejadą tylko Ci jadący na wprost. Ci jadący w lewo (aa ich jest najwięcej) utknął i wydłużą korki na ulicach w oczekiwaniu na przejazd.

Warte przetestowania byłoby wydłużenie tego cyklu w godzinach szczytu, choć wg. mnie by się nie sprawdziło.
Tzn. większa szkoda dla kierowców, dla pieszych się sprawdzi ( ͡° ͜
@FajnyTypek: ja bym coś zrobił na cieplinskiego koło jałowego co roku jest kilkanaście potrąceń, szczególnie o tej porze roku. Nie muszą być światła wystarczy płyta naciskowa tak aby ostrzegano kierowców że ktoś jest w okolicy przejścia lub już się na nim znajduje. Ciemne ubrania, mokry asfalt, szarówka i problem gotowy.