Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy nie mam się komu wygadać. Nie wiem co robić...
Mam prawie 4 letniego syna i kobietę. A czuję się sam bardziej niż kiedykolwiek...
Odkąd urodził się mój syn moja partnerka zupełnie straciła zainteresowanie zbliżeniami. Około 20 idzie spać w pokoju z dzieckiem, ja śpię sam w salonie. Zacząłem przez to więcej pić. Często wychodzę do znajomych. Czasami siedzę u kogoś do 3 w nocy.
Czuję się wykorzystywany, bo daje na ten dom pieniądze. I jest to jakieś 80%mojego wynagrodzenia.
Chciałem zapewnić synowi dom jakiego sam nie miałem. Ale jestem ogromnie zawiedziony tym jak się potoczyło moje życie. Przytłacza mnie to i chce mi się ryczeć. Nie wiem co robić...

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358ee6bcde781a907e8e737
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 153
@AnonimoweMirkoWyznania: dwa możliwe rozwiązania:
1. rozwód i alimenty, 14 lat jakoś dygniesz
2. dupa w troki i znajdź sobie w życiu inną pociechę. Hobby, sport, dupa na boku. Jednak ustanie pożycia jest dla mnie warunkiem dostatecznym i wystarczającym do pktu nr 1. Tylko - zabezpiecz z prawnikiem najpierw swój majątek.
Z nieszczęśliwego małżeństwa nie ma szczęśliwych dzieci.
moja matka zrobiła tak samo mojemu ojcu... skończyło się tak że znalazł sobie inną babę i był szczęśliwy, a moja matka skrzywiła mi psychikę w ten sposób. Moje dzieci śpią same od pierwszych dni życia i nie przyzwyczajałem ich do spania z rodzicami. Dzieki temu moja dwulatka i 8 miesięczny bobas śpią razem w osobnym pokoju na swoich łóżkach


@olinek_okraglinek: czyli to wina twojej matki bo ojciec was zostawil? xD
Dajesz na dom pieniądze, a ona dupy nie nadstawia… piekło mężczyzn. Pomyliłeś burdel z mieszkaniem moj drogi. Zamiar pisać tutaj anonimowo, porozmawiaj ze swoją kobietą, No chyba ze wcale nie chcesz zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
213213213: Ziom ale co ty #!$%@?. Wpadasz w jakies zaburzenia i zazdrosc

Zacznij spędzac tak jak prawdziwy rodzic, czas z dziekciem i sie z nim bawic, pokazywac mu świat, postaraj sie z nim kumplowac a nie zachowywac jak zimny #!$%@? i tak zwany RODZIC NIEO?BECNY

Zobaczysz, ze jak sie zblizysz z potomkeim to i twoja żona ponownie się do Ciebie zbliży

A póki co ty chyba przybrałeś #!$%@?ą mozliwą pozycje w
@yuck: tak, w zasadzie to mu się nie dziwię bo moja matka po porodzie ześwirowała konkretnie, została turbo katoliczką i zrobiła z ojca bankomat. A potem #!$%@? go z domu za wypicie dwóch piw w sobotę xD Chłop miał takie męczarnie że ja bym może wytrzymał tak dwa tygodnie, a nie kilka lat jak on
Nie potrafię się wczuć w ta sytuacje.
Mam dwójkę dzieci 4 lata i rok i pracując z domu jak kończę prace od razu do nich idę i jestem z nimi przez te 3-4h. Jak idą spać to tylko myślimy o tym z żona żeby usiąść razem i pogadać, spędzić jakoś „dorosło” czas. Nie rozumiem jak można nie brać udziału w życiu rodziny. Mi ciężko znaleźć czas na cokolwiek innego bo chce być