Wpis z mikrobloga

Pytanie, czy ktoś ma kuchnie z #agatameble, ale nie te kupowane ileś set lat do tylu bo to był szrot. Dzisiaj byłem w sklepie oglądać i powiem ze mam mieszane uczucie, jak na marketowy produkt wyglada nawet solidnie, okucia od Hettich co jest dużym plusem. ( coś jak blum ). Stolarz wycenił na 30k ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Agata na 23k wiec nie ukrywam ze jeśli mam mieć o pół decybela cichsze domykanie czy inne #!$%@? to nie ma sensu. Domyślam się tez, ze nie będzie to idealnie jak pod wymiar ale wg projektu nawet się to ładnie zgrywa. Co robić jakie macie odczucia do zamontowanych kuchni? #kuchnia #budujzwykopem #agata #stolarstwo
  • 12
@WMPP: jakies foto czy cos jak to wyglada, jak fronty masz czy zlazi ta lakierowana strona, jak zawiasy i prowadnice od szuflad czy sie wyrabiaja albo czy trzeba je regulowac co msc?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reett: żadnego problemu z frontami, chociaż raz jak syn przywalił zabawka w róg no to jest biały odprysk. Blaty wygląda jak nowy, ale wokół zlewu już woda zostawiła kamień. Prowadnice od szuflady że sztućcami ostatnio coś nam zaskrzypialy ale samo się naprawiło. Nie regulowalem. Jedyną uwagę jaką mogę mieć to to że nie potrafiłem spasować szuflady cargo z frontem i nie jest w pionie, dół odstaje. Najprawdopodobniej z tego powodu że
@reett: zaletą mebli od stolarza jest to że może Ci zbudować szafki, prowadnice, cargo itp. których nie ma w katalogu. Jak i na przykład kolor korpusów w środku możesz wybrać dowolny, nawet takie bajery jak szara płyta, a krawędzie okleina taka jak kolor frontów np. czarna. Zrobi Ci blendy pod kolor frontów na spodzie szafek wiszących i widocznych bokach które polepszają odbiór. Oświetlenie też może być fajne frozowane w dokładanych frontach,
@xardas060: podobny patent można zastosować do górnych szafek zamiast profilu dokładany dodatkowy front cofnięty o parę cm robi Ci naturalny chwyt pod otwarcie frontu. Same górne szafki mają kilkanaście rodzajów podnośników choćby z bluma które diametralnie zwiększają możliwości dobrania pod siebie. Kombinacje z alumiowymi ramkami pod przeszkole fronty jak chcesz gablotkę na szklanki itp też wchodza w grę.