Wpis z mikrobloga

@Bartek5435: ja pierdykam, mam teraz ten sam problem, jak byłem nastawiony na accorda viii 2.0/2.4 to ceny szok, przestawiłem się raczej na citroena c5 2.0 ben/lpg 3gen, koniecznie z hydro ;D
@Bartek5435: twoim problemem jest to, że szukasz auta za 30k z automatem, to nigdy nie była domena aut ekonomicznych, a takich szukasz za tę cenę. Przykro mi. Dobry automat w samochodzie zaczyna się od klasy D na tym kontynencie. Jak widzisz, za tę cenę w zasięgu masz 15 letnie strupy. Może sytuacja za 10 lat się zmieni.
@Iskaryota no niestety widzę że jest tak jak napisałeś, 19 letni focus Ghia mój poszedł ostatnio na części po wypadku, 13lat jezdzony automat(ale to był amerykaniec) z różnymi rzeczami się #!$%@?ł, ale skrzynia nigdy. Teraz jedynie znalazłem Jetty, ale zamiast kupić 2 MSC temu gdzie jeszcze były w tym budżecie kompletnie je wywiało. Napisałem, że już nie patrze na model i markę wszystkiemu się przyjrze co mi ktoś podeślę, ale chyba rzeczywistość
@Bartek5435: w Europie po prostu za długo przekonywaliśmy się do automatów, moda na nie zrobiła się dopiero kilka lat temu gdy społeczeństwa się wzbogaciły i doceniły wygodę jazdy takowym. Używek w klasie A-C po prostu nie ma, bo nikt nie nadpłacał 10k do samochodu za 50k za opcję z automatem. Nie ten segment klienteli. Druga sprawa jest taka, że te tańsze automaty to po prostu jakieś gówniane skrzynie manualne zrobotyzowane, z