Wpis z mikrobloga

Dostalem oferte na junior deva w spolce bedacej w holdingu, w ktorej jest 4 osobowy zarzad i 4 osobowy team programistow (w tym jeden z zarzadu) i do konca roku maja dowiezc 6 aplikacji (xD).
Oprocz mnie zatrudniaja jeszcze dwoch juniorow. Pali im sie dupa, bo dedlajny sie zblizaja i rozpaczliwie szukaja ludzi?
Ogolnie dobrze wypadlem na rozmowie, mam nienajgorsze cv i portfolio, ale wyglada to dziwnie, bo nie dali mi nawet zadania do rozwiazania.

Co sądzicie?

#pracbaza #programowanie
  • 16
@cagedindreams: slaba, ale to niepelny etat. No expa potrzebuje i od 1.5 miecha szukania pracy mialem tylko jedna rozmowe (dosc niszowa technologia), ale mam wrazenie, ze moglbym trafic lepiej. W sumie sam sobie odpowiedzialem w tym wpisie, wysylam im dane do umowy.

system dla pkw


@srgs: xD nie znalem tej historii, plusik.
@heater: rzuc im zaporowe oczekiwania finansowe i jezeli sie zgodza, to znaczy ze im sie pali pod dupa. Ale zawsze mozesz sprobowac,jak pisza poprzednicy - dla doswiadczenia
@heater: daj spokuj, wykopki wyczaily studentke i jej lincz zafundowali. No kod byl studencki i to bardzo ale to bardzo. natomiast dojazd o to jakiegos nieszczesnego studenta, ktory nie ma o niczym pojecia to jednak nie na miejscu.

z pozytywow to znajomi team leadzi bez zajakniecia by ja wzieli na staz.

zwlaszcza ze co niektorzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiedza jak wygladala nieznana czesc opowiesci zwiazanej z
@srgs: bardzo dziwna historia. Zaczynajac od tego, ze ktos jej to zlecil, a konczac na tym, ze wyplynal na powierzchnie fakt, ze akurat robila to ta konkreta osoba (wywnioskowano z meta danych, what?). Napisz cos wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heater: wiadomo jak firemka wygrala przetarg. ktos chyba tez odnalazl kod i po autorze wyczaili studentke na linkedin co pracowala w januszexie. wykopowe sledztwo zeby #!$%@? studentowi ktory nie wiedzial co sie dzieje
jak dobrze pamietam to byly tez komenarze jak to wygldalo i wpisy ze zdrowym rozsadkiem
no ale linczyk tez byl, wiem ze wszelkie jej konta z internetu poznikaly
@heater: jakies repo bylo dostpne przez jakis czas. a co do firemki to to byl chyba ich pierwsza stycznosc z pkw.
co jest znaczace, bo sporo instytucji ma praktycznie stalych, sprawdzonych dostawcow oprogramowania i w wiekszosci przypadkow sa to male firmy (a nie aseco czy comarch)