Wpis z mikrobloga

Tabela już jest czy nadal nie mogę nawet obejrzeć swoich wyników? Dalej taki gówniany podział klas?


@piwakk: Tabela jest, ale zeszłej nocy nagle znikałem z tabeli. Bieżący wynik nadal był widoczny po lewej stronie od tabeli, ale w samej tabeli mnie nie było i ciężko było na biegu policzyć, który jestem w rankingu.

Co do klas, to mi się podoba tak, jak jest, bo w każdej klasie mogę grać każdym specjalistą.
@StaryWedrowiec: Ale w tabeli widać jakie k/d robię czy tylko te śmieszne statystki?

No ciekawe... Na początku kupa niesamowita była ta gra. Aczkolwiek ja zaprawiony w walce fan serii tak samo jak znajomy, on ma i grał ostatnio i mówi, że nadal padaka nie z tej ziemi.
@paul772: Bo jest znacznie gorsze. Przecież to nie tylko moja opinia, na gre wylał się ogromny hejt. Miał być następca czwórki, a wgl to nie jest następca czwórki. Kompletnie inna, gorsza gra. Przegrałem w BF2, BF3 i BF4 łącznie chyba dobre kilka tysięcy godzin, więc wiem co mówię. Feeling broni, pojazdy, mapy - wszystko jest o poziom lub kilka poziomów wyżej w takim BF4.
ja nie uważam że feeling broni pojazdy i mapy są gorsze. A hejt się wylał ze strony zatwardziałych fanów, którym się nie podobały jakieś mało znaczące zmiany, nie wpływające na gejmplej
@paul772: Bf2042 to totalny regres w stosunku do poprzednich czesci, brakuje tylu rzeczy lub zostaly tak wykastrowane ze wgl nie przypomnia to bfa i niestety jestes w mniejszosci ktorej ta gra sie podoba. Sam mam przegrane mutlum godzin od bad company 2, tutaj nie wytrzymalem nawet 50..
Teraz to co sie dzieje z bf to pudrowanie trupa i wrzucanie PODSTAWOWYCH FUNKCJI jak tabela wynikow jako legace content... Gra nie ma kampani
@paul772: To może nie grałeś w BF4. Tam czuć, że bronie inaczej strzelają, inaczej musisz strzelać daną bronią. Już jak pograłem w BF1 to zobaczyłem, że jest gorzej. Strzelanie było łatwe, odrzut uproszczony. A ze snajperki to już wgl wszystko siadało i wszedłem na pierwszym poziomie i na początku co runda mnie wyzywali od cziterów, bo takie proste było strzelanie, a grałem pierwszy raz w tę grę. Nowe bfy, to już
To może nie grałeś w BF4. Tam czuć, że bronie inaczej strzelają, inaczej musisz strzelać daną bronią.


@piwakk: gralem kilkaset godzin i jak nie grasz regularnie w bf4 to nie masz szans z tymi co graja regularnie, bo strzelanie jest ciężkie.

Nowe bfy, to już idą na łatwiznę, jeśli chodzi o strzelanie.


@piwakk: mi to nie przeszkadza
@paul772: No to ja sporo więcej grałem.

No i właśnie o tym mówię. Robią model strzelania dla dzieci/noobów. Fizyka broni leży i kwiczy. Zagrasz w coś nowszego z serii bf/cod czy nawet taki fortnie czy warzone i strzelanie na jednego kopyto. Bez sensu.