Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W wieku 25 lat po raz pierwszy w życiu idę na randkę. Dziewczyna o dwa lata młodsza ode mnie. O czym mam z nią rozmawiać? Nie mam jakichś ciekawych zainteresowań, nie byłem w żadnych ciekawych miejscach (dopiero od kilku miesięcy mam pracę, wcześniej nie miałem pieniędzy)?

Gdzie się zabiera #rozowepaski oprócz restauracji? Mówić jej, że jestem prawiczkiem? Pomóżcie mi, bo jestem ciemny w tych tematach.

#randkujzwykopem #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635bd2330da16754d3dca291
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: to bait tak? Możesz rozmawiać o czym chcesz, ale nie rób z tego spotkania wywiadu na zasadzie zadawania pytań, bo to jest nudne. Możesz rozmawiać o tym co dziś się wydarzyło, jakaś śmieszna historię swoją, co ostanio widziałeś, czytałeś itp... Gdzie iść na pierwszą randkę? Kawiarnia, bar/pub - może nawet z jakimś bilardem albo innymi grami, zwykły spacer jak jest pogoda do tego i znasz jakieś ciekawe miejsca. Na pierwsze
@AnonimoweMirkoWyznania: Uświadomcie sobie w końcu, że "zdobywanie" dziewczyny to nie jest jakaś gra liniowa, w której zaliczysz punkt A i idziesz do punktu B. Tu by trzeba było zacząć od tego po co CI w ogóle dziewczyna. Większość facetów i kobiet robią jakieś cyrki, przygotowuja sie do randek, wymyślają tematy albo nawet gotowe zdania na pamięć xD PO CO? Według mnie: Poznajesz drugiego człowieka by jakoś razem iść se z nim
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@? Bravo Girl. xD
Normalnie idź i ją zapytaj czym się interesuje i co lubi robić, potem zadawaj dodatkowe pytania, wtrącaj to co wiesz na dany temat, potem opowiadaj o sobie, dostaniesz parę pytań - odpowiadaj powoli, pełnymi zdaniami.
Jeśli "zażre" to bez skrępowania przegadacie cały wieczór, jeśli nie to będzie ostatnia randka. That`s easy. ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że już po fakcie, ale to co ludzie podpowiadają jest zbyt ogólne i w niczym nie pomaga. Frazesy zasłyszane przez lata.

Przede wszystkim nie podnoś randki do piedestału. Pierwsza randka oznacza, że dopiero zaczynasz.
Celem randki nie jest romantyczny filmowy spacerek. To co hollywood pokazuje to kłamstwo dostosowane do 90 minut metrażu.

Randka nie musi być spotkaniem romantycznym. Randka to poznanie drugiej osoby w celu weryfikacji czy warto kontynuować
@AnonimoweMirkoWyznania: O #!$%@?, o plotkach, o głupotach, nic poważnego, chyba że samo zejdzie. Nie ma listy top 5 pytań na randkę. o tym co widziałeś ostatnio, co cie się spodobało, może jakaś sytuacja się nietypowa wydarzyła itp. Dobrze na randce zmiękczyć się trochę alko (oboje) ale nie za dużo tylko aby się rozluźnić. Nie chlej przed spotkaniem i nie wal ostro w trakcie. Nie sraj się że coś zepsujesz, bo to
@AnonimoweMirkoWyznania: o niczym mozna nie rozmawiać, jak facet kreci kobiete to ona sobie wszystko dopowie i bedzie uważała że to najwspanialsza randka w jej życiu. Tu anon co miał w swoim życiu FWB a i ONS był mu dany. Gdy facet kreci kobietę to ona się o niego stara i robi przed nim fikołki. Do restauracji ok o ile sama zaprosi i zaplaci za was oboje. I tak takie znajomości mi