Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy! Jak się pozbyć niechcianych fantazji seksualnych bez ich realizowania?

Ciągle nachodzą mnie myśli i fantazje o seksie ze starymi, grubymi/nieatrakcyjnymi mężczyznami. W głowie tego chcę, ale tak naprawdę to nie chcę tego wcielać w życie. Wiem, że późniejsze obrzydzenie do siebie nie jest tego warte (i podejrzewam, że już w czasie realizacji fantazji przestałoby mi się podobać).

Jak się pozbyć takich myśli albo zastąpić je jakimiś fantazjami, po których nie czuje się obrzydzenia?

#seks #seksuologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635c1ad219fbb1f86b22bb5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Imo za bardzo się tym przejmujesz : //

Tez to nie jest tak nietypowa rzecz, a ludzie mają jeszcze bardziej #!$%@? fantazje i często też nie chcieliby ich zrealizować w prawdziwym życiu. Złożone z nas istoty…

Dopóki to nie wpływa na relacje z twoim Mirkiem to nie ma co się zamartwiać.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak sama zauważyłaś pociąga Cię fantazja a nie sam akt. Zaplanuj sobie czas nie pozwól sobie na nudę, zmęcz się, nie chodzi mi o to by się zajechać, ale też planować i realizować odpoczynek. Jeśli nie poradzisz sobie, udaj się do seksuologa lub psychiatry i poproś o leki no SRII.
Nie bądź dla siebie też zbyt surowy, każdy ma jakieś odchyły, o swoich nie będę mówić, ale z czasem też