Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 62
930 566 + 109 = 930 675

Wiatr przez połowę trasy trochę przeszkadzał, ale przy 20°C wybaczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie miałem szczególnego pomysłu na dzisiejszą trasę. Jak zwykle poratowały mnie brakujące kwadraty (całe 12 sztuk), tym razem w okolicy miejscowości o uroczej nazwie "Ujów".

Wyjazd z Wrocławia bez fajerwerków, ale już wtedy czułem, że wiatr trochę będzie przeszkadzał. Na szczęście dzisiaj nie planowałem szybkiego tempa, tylko luźne kręcenie :) na wysokości Kątów Wrocławskich wyprzedziły mnie dwie kolarskie pary, niech gnają :)
Za Kątami "zawalony most" który nie był zawalony. Pewnie będą remontować.
Wskoczyłem na szlak EV9, tam kolejne znaki i zaparkowane przy drodze SUVy. Tym razem "uwaga, polowanie". Pomyślałem: Uff.. jak dobrze, że nie jestem dzikiem. (koniec suchara XD)
Sam Ujów to dosyć ładna pipidówa a szuterki na północ bardzo mi się spodobały. Jedzie się tam też między wiatrakami, które dzisiaj miały co obracać, a z bliska na mnie robią wrażenie.
Po szuterkach i kwadratach już nie za ciekawa jazda w stronę Środy Śląskiej (chociaż w centrum Ciechowa biegał lis, więc jakieś urozmaicenie :D), później przejazd przez Środę ii.. nudna DK94 już w stronę Wrocławia. Jedyny plus, że można tam się rozpędzić i szybko pokonać ten długi prosty odcinek.

Do dzienniczka:
- Dzisiaj wpadło tyle km ile w ostatnim roku, czyli 6100. W następnym roku będę celował w.. mniej przejechanych km na rowerze :D
- Jedzenie na trasie z dzisiaj: 160g żelków + 1 wafelek Góralki + 1,2L biedronkowe Ice Tea Zielona Herbata/cytryna (trochę paskudne) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz donmateok - 930 566 + 109 = 930 675

Wiatr przez połowę trasy trochę przeszkadzał, al...
źródło: comment_1667067508tlS99w5u8az3pvawKaUImD.jpg
  • 9