Wpis z mikrobloga

#przegryw
Znalazłem ofertę pracy w maku. Zaraz wysyłam CV. Chcę zarobić na mustanga z 2005 roku. Trochę to potrwa zanim odłożę bo takie auto kosztuje przynajmniej z 30-40 tysięcy ale w końcu się uda. Spełnię swoje marzenie. Będę przegrywem jeżdżącym mustangiem.
  • 54
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw

Fajnie mieć marzenia ale nie życzę ci spełnienia. Już tłumaczę dlaczego, otóż, nie będzie cię stać na utrzymanie tego auta. Poza tym z pensji w maku po odliczeniu kosztów życia zostanie ci tyle, że odłożenie na twoje marzenie zajmie ci pięknych kilka lat.
  • Odpowiedz
@baton967

eh ...26 lat na karku i i cały czas ta sama śpiewka...ogarnalbym się w końcu...a ja zamiast się ogarniać to w to brnę i jest coraz gorzej ...eh


Czyli jednak kłamałeś kiedyś jak Cię #!$%@?, że jesteś sam sobie winny?
Taki wasz obraz przegrywy! Leniwce, przygłupy i w dodatku kłamcy! Większość z was mogłaby się wyrwać z przegrywu ale jesteście za leniwi na ciężką pracę i przemiany i za głupi na
  • Odpowiedz
30-40 tysięcy


@diagnoza-przegryw: nie chce psuć marzeń, ale takie auto potrzebuje zadbania o nie, więc jak myślisz, że zarobisz na auto, a później będziesz mógł neetowac, to jesteś w błędzie.
O ile w ogóle pensja z maka będzie w stanie go utrzymać.

Niemniej, powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
Dasz radę, ważne by mieć jakiś cel w życiu, też zbieram na mustanga, powodzenia miras ()
  • Odpowiedz